ORTAK DEĞERLERİMİZ

Yenilikçilik:

Ülkemizin ihtiyaçlarının bilinciyle ve mevcut şartlara meydan okuyarak kendimizi sürekli geliştiririz. Gelecekte bizimle çalışacaklara da örnek olacak şekilde, içimizdeki tutkuyla çalışarak Petrol Ofisi’ni adım adım ileri taşırız.

Müşteri Odaklılık:

Sektörün öncü ve lider markası oluşumuza yakışır biçimde; müşterilerimiz ve değerli iş ortaklarımız için daima en üst düzey hizmeti sağlamak öncelikli görevlerimizdendir.

Mükemmeliyetçilik:

Operasyonel mükemmelliği sağlayabilmenin tek yolunun yüksek disiplinden taviz vermeden, sistematik bir yönetim anlayışıyla ve adanmışlık içerisinde çalışmak olduğunu biliriz.

Bütüncül Dürüstlük:

Bu büyük kuruma yakışacak ve topluma faydası olacak büyük hedefler doğrultusunda her koşulda dürüst davranırız. Biz, Petrol Ofisi Ailesi’nin üyeleriyiz. Söylediğimizi yaparız, yaptığımızın sorumluluğunu taşırız. 

Takım Ruhu:

Çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz; yani tüm paydaşlarımız ile birlikte birbirine sıkı sıkıya bağlı büyük bir aileyiz. Bu aileyi oluşturan her bireyin düşüncesine değer vererek uyum içinde çalışırız. Farklı disiplinlerde yetenekli olmanın değerini biliriz.

Sorumluluk:

Kurumsal prensiplerimiz doğrultusunda, yaptığımız işin tüm yönlerine hâkim olarak ve ülkemiz için mükemmele ulaşma sorumluluğuyla çalışırız. Bu uğurda, inisiyatif kullanarak, olayların üstüne kararlı ve tutarlı bir şekilde gideriz.

Milli Gurur:

Türkiye'nin yarattığı en büyük değerlerden biri olduğumuzu ve kendi tarihimizi asla unutmayız. Göğsümüzde taşıdığımız bu güçle, ülkemize değer katabilecek her şeyi mümkün kılmak için çalışırız.