Nasıl üye olunur?

Petrol Ofisi mobil kullanıcıları, hızlı bir şekilde üyelik adımlarını tamamlayarak Positive Card sadakat programı üyesi olabiliyor ve kart taşımalarına gerek kalmadan akaryakıt ve otogaz alımlarından Positive Puan kazanıyorlar. Bunun için üyelik sırasında araçlarının plakalarını kaydetmek ve ilk yakıt alışverişleri sonrası Petrol Ofisi Grubu marketlerinde yer alan POS’larımızda mobil uygulamada kayıtlı cep telefonu ve plaka eşleştirmesinin yapılması yeterli. Ayrıca, sadakat programına Online İşlemler üzerinden veya Petrol Ofisi istasyonlarından alınan Positive Card arkasında yer alan yönlendirmelere uyarak 7627’ye SMS atarak katılmak mümkün.

QR okut, Mobil uygulamayı indir.

Sadakat programı üyelerinin alışveriş alışkanlıkları, sıklıkları ve harcamalarına özel tasarlanan kampanyalara Petrol Ofisi mobilde tek tıkla ulaşılabilir. Petrol Ofisi mobil kullanıcıları kendilerine özel hazırlanan bu kampanyaların detaylarına mobil ana sayfa üzerinden kolayca erişebilir, yakıt alışverişlerinde anında faydalanabilir, harcama ve kazanımlarını Petrol Ofisi mobil Hesabım sekmesinde veya Online İşlemler altında takip edebilirler.

Mobil kullanıcıları kendilerine en yakın istasyonu görüntüleyebilir, istasyonlarımızda sunduğumuz ürün ve hizmetlerle filtreleyebilir ve gitmek istedikleri istasyona yol tarifi alabilirler.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.