İstasyon Hizmetleri

Türkiye’nin en yaygın perakende satış ağı
Türkiye’nin en yaygın perakende satış ağı

1900'ü aşkın akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 8 akaryakıt, 1 LPG dolum terminali, 20 havaalanı ikmal ünitesi ve yaklaşık 1 milyon metreküpü aşan depolama kapasitemizle Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketiyiz.

Müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet anlayışı ve üstün nitelikli ürünlerimizle tüketicilerin yakıt ihtiyaçlarını güvenle karşılamayı; yakıt alışverişini zevkli, hızlı ve pratik bir işlem haline dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.

81 ilin tamamını ve yaklaşık 700 ilçeyi kapsayan geniş bayi ağımız ile Türkiye'nin ülke çapında hizmet verebilen en yaygın perakende satış ağına sahip akaryakıt şirketiyiz.

Müşterilerimize yalnızca akaryakıt ve madeni yağ ürünleri sunmakla yetinmiyor, ülke genelinde 1900’ü aşkın istasyonumuzla yolculuk sırasında ortaya çıkabilecek farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik çözümler sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda, belirli istasyonlarda özel ve perakendecilik alanında iyi bilinen markalara yer vererek müşterilerimize sunduğumuz hizmet yelpazesini sürekli olarak genişletip seyahatlerin daha konforlu geçmesi için çalışıyoruz.

Market ve MarketPlus olmak üzere iki farklı market kategorisi ile istasyonlarda müşterilerimizin kişisel ihtiyaçlarını ve araçlarının gereksinimlerini karşılayabilmelerinin yanı sıra, kaliteli ve güvenli alışveriş yapabilecekleri, temiz ve rahatlatıcı mekanlar yaratıyoruz.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.