Sıkça Sorulan Sorular

Miles&Smiles üyesi iseniz üyeliğinizi Positive Card ile eşleştirdiğinizde, Miles&Smiles üyelik statünüze göre 5 kata varan yakıt puanı kazanırsınız. Üyelik statülerine göre puan kazanım tablosu aşağıdaki şekildedir:

Miles&Smiles Classic : 2 kat Positive Puan Miles&Smiles Classic Plus 3 kat Positive Puan Miles&Smiles Elite : 4 kat Positive Puan Miles&Smiles Elite Plus : 5 kat Positive Puan

Ayrıca Miles&Smiles tarafında biriken Millerinizi anında Positive Puan’a çevirerek istasyonlarımızda akaryakıt/otogaz alımında kullanabilirsiniz. Her 1000 Mil = 20.000 Positive Puan’a, yani 200 TL değerinde yakıta eşittir.

Positive Card tek seferlik olarak bir Miles&Smiles üyeliği ile eşleştirilebilir ve kampanyaya kaydolabilir.

Eşleştirme işleminizi web sitemiz üzerinden ya da SMS kanalı ile yapabilirsiniz.

Miles&Smiles üyesi iseniz, TK ile başlayan Miles&Smiles üyelik numaranız ile eşleştirmek istediğiniz Positive Card numaranızı www.petrolofisi.com.tr internet sitesinde yer alan Miles&Smiles kampanya sekmesinde kayıt alanına girebilirsiniz. Miles&Smiles sistemine kayıtlı olan cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre ile kullanıcı doğrulaması yapıldıktan sonra, iki üyelik eşleşmiş olur ve Miles&Smiles’daki statünüze göre istasyonlarımızda puan kazanmaya anında başlayabilirsiniz. Eğer Positive Card’ınız aktive edilmemişse, yine internet sitemizden kartınızı aktive edebilirsiniz.

SMS ile üyeliklerinizi eşleştirmek isterseniz, 7627’ye “THY” boşluk, “TK ile başlayan Miles&Smiles üyelik numaranızı” boşluk, eşleştirmek istediğiniz Positive Card numaranızı yazarak kısa mesaj gönderebilirsiniz. Örnek SMS Metni : “THY TK123456789 7000190370001903”. bu mesajın ardından gelecek onay SMS’i akabinde Positive Card’ınız Miles&Smiles üyeliğiniz ile eşleşmiş olur ve Positive Card’ınızı yakıt alımlarında kullanılarak Miles&Smiles’daki statünüze göre istasyonlarımızda 5 kata varan yakıt puan kazanmaya anında başlayabilirsiniz.

Evet, istasyonlarımızda yakıt alımlarınızda 5 kata varan Positive Puan kazanabilmek ve kazanılan puanları istasyonlarımızda harcayabilmek için mutlaka Positive Card’ınızın yanınızda olması ve her işlemde okutulması gerekmektedir.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.