Hepsiburada Premium'a özel 5 Kat Puan!

Hepsiburada Premium müşterilerine özel Petrol Ofisi Mobil’de 5 kat Positive Puan kazanma fırsatı!
Son Gün 31.12.2024

Kampanya Koşulları

  • 31.12.2024 tarihine kadar Hepsiburada Premium üyesi müşterilerin anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında yapacakları akaryakıt ve/veya otogaz alımları karşılığında 5 kat Positive Puan faydası kazanacaklardır.
  • Hepsiburada Premium üyelerinin Petrol Ofisi akaryakıt kampanyasından faydalanabilmeleri için, IOS ya da Android tabanlı cep telefonlarına Petrol Ofisi mobil uygulamasını indirmeleri ve uygulamada yer alan kampanya alanına Hepsiburada tarafından kendilerine verilen kampanya katılım kodunu bir defaya mahsus girmesi gerekmektedir.
  • Kampanyadan kazanım sağlanması için yakıt alışverişini Petrol Ofisi Mobil'e kaydettiği Positive Card'ı veya Plakası ile yapması zorunludur. Plaka ile kayıt yapıldıysa ilk yakıt alımında Petrol Ofisi istasyon marketlerinde plaka doğrulama yapılması gerekmektedir. Plaka doğrulandıktan sonra tüm alımlardan otomatik olarak puan kazanılabilir ve kampanyalardan faydalanılabilir.
  • Kampanyada kazanılan puanlar anında yüklenir ve Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt (akaryakıt/otogaz) alımlarında 31.03.2025 tarihine kadar kullanılabilir. Yüklenen puanlar nakde çevrilemez.
  • Hepsiburada tarafından iletilen kampanya kodu kişiye özeldir Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez. Bir kod sadece bir defa kullanılabilecektir.
  • Hepsiburada ve Petrol Ofisi A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
  • 100 Positive Puan 1 TL değerinde yakıta denk gelmektedir. İndirimli işlemler kampanya kapsamında değildir. Ayrıca diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.
  • Petrol Ofisi ve Hepsiburada gerekli gördüğünde kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir.
QR okut, Mobil uygulamayı indir.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.

Diğer Kampanyalar

Kap Bi Tat içeceklerde 1 alana 2.si 5 TL

Petrol Ofisi'nde ING'lilere özel kampanya

AutoKing'ten %20 İndirim