Liderliğimizin kalbi

müşteri odaklı teknoloji ile atıyor

* Kaynak: 2021 PETDER Toplam Madeni Yağ ve Kimyasallar Verisi

Gif
Player Button

Türkiye Madeni Yağlar Pazar Lideri Petrol Ofisi
Hep Yanınızda!

Advanced Line 1

Türkiye madeni yağ ile madeni yağ ve kimyasallar pazarları liderliği

Advanced Line 2

Türkiye’nin en yüksek üretim kapasitesine sahip madeni yağ fabrikası 140.000 ton/yıl

Advanced Line 3

Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi (POTEM) TÜRKAK tarafından aktedite edilmiş madeni yağ, gres ve antifriz laboratuvarı

Advanced Line 4

65.000 ton depolama kapasitesi

Advanced Line 5

Derince Madeni Yağ Fabrikası ve 7 terminalden sevkiyat imkanı

Advanced Line 6

400’den fazla ürün ile tüm sektörlere hizmet

Advanced Line 7

Yurt genelinde 16.000’den fazla satış noktası

Advanced Line 8

4 kıtada 30’dan fazla ülkeye ihracat

Advanced Line 9

Alanında uzman profesyonel kadro

En çok tercih edilen marka
olarak müşterilerinin hep yanında.

Madeni yağ alanında 81 yılı aşkın tecrübesiyle Petrol Ofisi, tüm ürün ve hizmetleri için müşterilerine her zaman güvenebilecekleri taahhütler sunar. Farklı segmentlerde önde gelen Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM) ile geliştirdiği iş birlikleri, yeni ürün ve çözümleri ile en çok tercih edilen marka olarak müşterilerinin
hep yanında.

Kaliteli Ürünler

Kaliteli Ürünler

Her bir Petrol Ofisi ürünü, üstün kaliteye ve dünyanın önde gelen otoritelerinin belirlediği standartlara sahiptir. Orijinal Ekipman Üreticileri’nin (OEM) ve ekipmanların ihtiyaçlarına çözüm sunacak şekilde geliştirilir.

Endustri

Endüstri Profesyonelliği

Petrol Ofisi hizmet verdiği tüm sektörleri yakından takip eder. Sektörel dernekler ve kuruluşlarla çalışmalar yapar. Müşterilerinin ihtiyaçlarını, işlerini ve bölgesel özelliklerini bilir; endüstri profesyonelleri olarak onları anlar. Uzun dönemli iş ortaklıklarına odaklanır ve iş birliğinin her aşamasında profesyonel bakış açısını müşterileri ile paylaşmak ana hedefidir.

Tedarik

Tedarik Garantisi

Petrol Ofisi, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünleri güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırır. Tüm tedarik zinciri sürecinde yasal ve çevresel düzenlemeler uygulanarak kaza riski en aza indirilir.

Laboratuvar

Laboratuvar Analiz Hizmetleri

Sektördeki ilk ve en kapsamlı TS EN ISO/IEC 17025 laboratuvar yeterlilik akreditasyonuna sahip olan Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi – POTEM; son teknoloji cihazları, uzman kadrosu, 1941’den bu yana benzersiz bilgi birikimi ve tecrübe ile hizmet verir. POTEM tarafından geliştirilen Madeni Yağ Analiz Sistemi ile, kullanılmış madeni yağ testleri gerçekleştirilir ve test raporu hazırlanır.

Teknik Destek

Teknik Destek ve Saha Mühendislik Hizmetleri

Petrol Ofisi, satış öncesi ve satış sonrası teknik hizmetleri ile müşterilerinin her zaman yanındadır. Teknik destek ihtiyacı ve sahada karşılaşabilecek sorunlara uzman mühendis kadrosuyla özel dizayn edilen ve gerekli tüm ekipmanlarla donatılan mobil araçlar ile yerinde müdahale eder. Müşterilerinin ihtiyaçlarına özel ve interaktif madeni yağ eğitim programları sunarak, gelişimlerine katkıda bulunur.

Müşteri hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Madeni Yağlar Müşteri Hizmetleri talep, beklenti ve satış sonrası her türlü operasyonel konuda ilk kontak noktasıdır. “Önceliğimiz Müşterimiz” bakış açısıyla tüm müşteri talepleri ve geri bildirimleri ele alınır ve en kısa sürede çözüme ulaştırılır.

Sponsorluklar

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği

Petrol Ofisi, Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği’ne (OYDER) Altın Sponsor olarak, otomotiv sektörüne desteğini sürdürmektedir.

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği

Sarıyer Belediyespor
Kadın Voleybol Takımı

Petrol Ofisi, binek araç motor yağı markası Maxima ile Sarıyer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı 2019-2020 sezonu forma sponsoru olarak Türk sporunun geleceğine destek vermektedir.

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği

Altınordu Futbol Kulübü

Petrol Ofisi, binek araç motor yağı markası Maxima ile Altınordu FK 2018-2019 forma sırt sponsoru olarak Türk futbolunun gelişimini desteklemektedir.