Gururla, Güvenle, Artan Değerimizle, Bugünden Yarına Hazırız
Gururla, Güvenle, Artan Değerimizle, Bugünden Yarına Hazırız

Vizyonumuz

Gururla, Güvenle, Artan Değerimizle, Bugünden Yarına Hazır

Gurur

Bu ülkenin kaynaklarından yaratılmış bir şirket olarak, ülkemize ve toplumumuza karşı sorumluluğumuz, büyük. Bu sorumlulukla, ülkemizi geliştirmek için attığımız her adım bizim için milli bir gururdur.

Herkesin yer almak istediği, örnek alınan, ilham veren ve insana öncelik veren bir lider olmak hedefimizdir. Bireysel hedeflere ulaşmaktan ziyadetopluhedeflere odaklanmış büyük bir takım olmamız, kurumumuzu her zaman daha ileri götürecektir. İşlerimizin birbirini tamamladığını ve hızlandırdığını göstermek esastır. Kurumsal eksenimizi sürekli gelişim, mükemmellik ve adalet oluşturmaktadır.


Güven

Herkesin parçası olabilmeyi arzu edeceği bir kurumun temelinde, o kurumu oluşturan tüm paydaşların arasındaki karşılıklı güven vardır. Adalet ve karşılıklı saygı sadece güven ortamında oluşur.

Bu güvenin gelişmesi ve bütüncül başarının doğması için, her paydaş elinden gelenin en iyisini ve en doğrusunu yapmayı hedeflemelidir. Kanunu, nizamı, ahlaki kuralları ve genel insani davranışları göz ardı etmeyerek yapılan işler doğru olandır, güveni pekiştirir. İyi niyetle ortaya koyduğumuz çabalarımızın sonuçlarına güvenebilmemiz için sadece son netice değil, bu neticenin nasıl elde edildiği de çok önemlidir. Bizim iş yapma biçimimiz tüm etik ve "Sağlık- Emniyet- Çevre- Güvenlik" kurallarına uygun olmalıdır.


Artan Değer

Toplu çalışmayla hedeflerimize ulaşıp, problemleri alt etmek hem kurumumuzun hem aramızdaki her bireyin değerini yükseltir.

Rakamsal olarak büyümemiz bize arzu ettiğimiz operasyon kabiliyetini sağlayacaktır.

Gerek satışta gerek pazar payında bu büyüklüğün artırılması, değer artışını da beraberinde getirir. Ülke ekonomisinde büyük bir etkiye sahip olan kuruluşumuzun daha ileri gitmesi, ülkemiz ve toplumumuz açısından da önem taşıyacaktır.

Ortaya koyacağımız çabalarımızın mükemmele ulaşması için müşterilerimizin beklentilerine yenilikçilik çerçevesinde karşılık vermeli, tüm işlerimizi yüksek bir verimlilik ve etkinlikle yerine getirmeliyiz. Bu şekilde tüm paydaşlarımıza değer katabilir, toplu değerimizi yükseltebiliriz.


Bugünden Yarına Hazır

Lider olmak demek, sürdürülebilir şekilde yenilikçi olmak ve büyük projelere imza atabilmek anlamına gelir.

İnsana yatırım yapıp bilgi oluşumunu, paylaşımını ve birikimini sağlamak, başarıya ulaşmamızın gereğidir. Petrol Ofisi Grubu ekonomiye ve sosyal faydaya katma değer salamaya, tüketicilerinin ve tüm paydaşlarının gelişen ve değişen talep ve ihtiyaçları için bugünden yarına hazır olmaya ve geleceğe yatırım yapmaya durmadan devam edecektir.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.