Petrol Ofisi Madeni Yağlar Asistanı – LUBİ

Madeni yağlar ile ilgili her sorunuza saniyeler içerisinde cevap almak, en yakın satış noktalarımızı görmek ve aracınızda kullandığınız ürünün en yakın Petrol Ofisi çözümünü hızlıca bulmak istemez miydiniz?

Üstelik LUBİ’nin yetkinlikleri bunlarla da sınırlı değil! Çok daha fazlasını deneyimlemek için sizleri Petrol Ofisi Madeni Yağ Asistanı LUBİ ile tanıştıralım.

WhatsApp sohbet robotu LUBİ, uygulama alanına göre Petrol Ofisi çözümünü saniyeler içinde sizin için ekrana getiriyor. Kullanıcılar farklı markalara ait ürünlerin ismini yazarak veya direkt fotoğraflarını göndererek çok kısa sürede en uygun Petrol Ofisi çözümüne ulaşabiliyor. Ayrıca LUBİ, aracınız için geniş ürün gamımız arasından en doğru tercihi yapmanıza olanak tanıyor: Araç markası, modeli ve model yılı bilgilerini paylaştığınızda, aracınızın motor üreticisinin önermiş olduğu standartlarda en uygun olabilecek Petrol Ofisi madeni yağ ürününü size sunuyor. Ürün ile ilgili daha fazla teknik bilgiye mi ihtiyacınız var? LUBİ; önerilerinin yanı sıra, ürünlerin teknik ve güvenlik bilgi formlarını da size saniyeler içinde iletebiliyor. Ürün kataloglarını da PDF formatında gönderebilen LUBİ ile konumunuzu paylaştığınızda ise size en yakın Petrol Ofisi Maxima Yağ Değişim Merkezini ve ürün satın alma noktalarını hızlıca bulabiliyorsunuz.

LUBİ ile; Petrol Ofisi’nin madeni yağ uzmanlığını ve tecrübesini teknoloji ile birleştirerek sizlere yeni bir deneyim sunuyoruz. LUBİ ile, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde ihtiyaç duyduğunuz bilgilere kolayca ulaşmak ve aracınız için doğru kararları verebilmek artık çok daha kolay!

LUBİ ile; ekipmanlarınıza en uygun yağları seçmenize, aracınızı daha iyi tanımanıza ve daha uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

0850 339 19 19 numaralı Müşteri Deneyimi hattımıza WhatsApp üzerinden mesaj göndererek ya da aşağıdaki QR kodu okutarak LUBİ ile tanışabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.