LPG Pass

Kolay ve Kazançlı Petrol Ofisi'nden Bir İlk LPG Pass!

Filosunda LPG'li araç sahibi işletmelerin yakıt giderlerini kontrol altına almasını sağlayan LPG Pass sadece Petrol Ofisi Grubu'nda. Siz de Türkiye’de ilk ve tek olan LPG Pass sisteminden faydalanmaya başlayın, aracınızdan inmeden ve güvenli bir şekilde yapacağınız PO/Gaz alımlarınızda kazançlı çıkın.

LPG Pass Sistemi Nasıl Çalışır?

Filosunda LPG’li araç bulunan müşterimiz, LPG Pass müşterisi olmak ve fırsatlardan faydalanabilmek için Petrol Ofisi PO/Gaz yetkilisi ile sözleşme imzalar.

Müşterimiz firma ve araç bilgileri; LPG’li araçlar için Petrol Ofisi LPG Pass Sistemi'ne, benzin ve dizel kullanan araçlar için Automatic Filo Yönetimi sistemine kaydedilir.

Petrol Ofisi yetkilisi tarafından müşterimize LPG alımları için LPG Pass kart, benzin ve motorin alımları için Automatic kart verilir.

Müşterimiz dilerse LPG Pass kartın ÖDEGEÇ özelliğinden yararlanmak için Petrol Ofisi web sitesindeki “Online İşlemler”den LPG Pass kartı ile kredi kartını/kartlarını eşleştirir. Böylece yakıt alımlarında ödemeler eşleştirilen kredi kartından otomatik olarak çekilir. Bu seçenek isteğe bağlı olarak müşterilerimize sunulmuştur.

Petrol Ofisi İstasyonu’na gelen sürücü, aracını LPG adasına yanaştırır. PO/Gaz alımını LPG Pass kartı ile yapar. Eğer müşterimiz ÖDEGEÇ sistemini kullanıyor ise PO/Gaz alım tutarı kredi kartından anında tahsil edilir, ÖDEGEÇ sistemini kullanmıyor ise istasyonda ödemesini dilediği yöntemle yapar.

Müşterimiz, ilgili döneme ait LPG Pass kart kullanarak yaptığı tüm PO/Gaz alımlarından doğan iskonto tutarını dönem sonunda Petrol Ofisi’ne topluca fatura eder.

Müşterimiz kendisine verilen müşteri kodu ve sisteme kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen tek kullanımlık şifre ile sisteme giriş yaparak LPG Pass ile yapılan yakıt alım bilgilerinin detayına istediği yerden ve 7 gün 24 saat ulaşabilir. Raporlama bölümü bu sayfanın en altında yer almaktadır.

Müşterimiz benzin ve motorin alımları ile ilgili kayıt süreçlerine ise buradan ulaşabilir.

Yakıt Emniyet Sistemi (YES) Türkiye’de ilk kez Petrol Ofisi’nde!

LPG Pass kullanan filo sahibi işletmeler için sunduğumuz PO/Gaz %100 garantimiz altındadır.

Petrol Ofisi Grubu olarak, PO/Gaz’ın ürün kalitesine o kadar güveniyoruz ki Yakıt Emniyet Sistemi(YES) ile filonuzdaki araçlara LPG kaynaklı bir arıza olması durumunda, onarım bedelini %100 karşılıyoruz.

Bağımsız kuruluşlarla birlikte yürütülen bu süreçte, Petrol Ofisi Grubu filo müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor.

Müşterilerimiz satış ve satış sonrası bilgilendirme ve işlemleri için ayrıca Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilmektedir. 0 (800) 211 02 29 0 (555) 675 55 55

Müşteri Kodunuz ya da Acente Kodunuz ile LPG Pass rapor sayfanıza ulaşabilirsiniz.

Müşterimiz veya Acentemiz kendisine verilen kod ve sisteme kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen tek kullanımlık şifre ile LPG Pass kart kullanım bilgilerine ulaşabilir. Müşteriye özel olarak sistemde üretilen bu raporda; araç plakası, LPG Pass kart numarası, yakıt alınan istasyon, yakıt alım tarihi ve saati, alınan yakıtın miktarı ve tutarı, her bir işlemde kazanılan indirim miktarı gibi detaylı bilgiler bulunur. Müşterimiz dilediği tarih aralığı, kart numarası, yakıt tipi, araç plakası gibi kriterlere göre filtreleme yapıp dilediği detayda rapor üretebilir. Üretilen raporları excel ortamında dışarıya aktarıp arşivinde saklayabilir.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.