Petrol Ofisi Mobil

Petrol Ofisi Cebinizdeyse, Bizde Yeriniz Ayrı
Petrol Ofisi Cebinizdeyse, Bizde Yeriniz Ayrı

Petrol Ofisi mobil uygulaması ile bizde yeriniz, her zaman ayrı! Yenilenen yüzü ile tüm mobil ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırlanan Petrol ofisi mobil uygulaması, en güncel akaryakıt fiyatlarından en yakın Petrol Ofisi istasyonlarına, Petrol Ofisi Mobil Öde Geç özelliğinden sadece size özel kampanyalara, aradığınız tüm kolaylıkları cebinize taşıyor. Siz de hemen şimdi ister Android, ister iOS için Petrol Ofisi mobil uygulamasını indirerek bu avantajlı dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz!

Petrol Ofisi Mobil Ayrıcalıkları

Yenilenen Petrol Ofisi mobil uygulaması sayesinde, artık kart taşımadan, aracınızın plakasını kaydederek Positive Card sadakat üyeliği oluşturabilir, ilk yakıt alımınızdan sonra istasyonumuzda plakanızı doğrulayarak, aracınızla gerçekleştirdiğiniz tüm alımlarınızda Positive Card’ın tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Size Özel Kampanyalar, Yenilikler & Kolaylıklar

Petrol Ofisi'nin her alışverişte kazandıran kampanyalarla dolu fırsat dünyasına adım atmak için Petrol Ofisi Mobil’den üye olabilir, ardından da her daim kazanmaya başlayabilirsiniz! Bunun için yapmanız gereken tek şey, ad, soyad, cep telefonu, plaka ya da Positive Card’ınızı kaydetmek. Güncel Petrol Ofisi kampanyalarını Petrol Ofisi mobil uygulamasından takip edebilir, sürpriz hediyelerin keyfine varabilirsiniz. Bununla birlikte Petrol Ofisi'ne dair en güncel haberler, fırsatlarla dolu Petrol Ofisi Dünyası ve size yolda eşlik edecek Yol Şarkıları listesi de yenilenen Petrol Ofisi mobil uygulamasında sizi bekliyor.

En Yakın Petrol Ofisi İstasyonları

Yeni yüzüyle sizi karşılayan Petrol Ofisi mobil uygulaması, size en yakın Petrol Ofisi istasyonunu birkaç kolay adımda tespit etmenizi sağlıyor. Yakıtınız bitmek üzereyken endişelenmenize gerek yok; uygulama üzerinden “İstasyon Nerede?” bölümünü kullanarak size en yakın istasyonu anında bulabilir, ilgili istasyona hemen bir rota çizerek en kısa sürede aracınızın yakıtını tazeleyebilirsiniz. Ayrıca bakmak istediğiniz il ve ilçenin en güncel akaryakıt fiyatlarını da yine mobil uygulama üzerinden inceleyebilirsiniz. Hayatınıza hız ve kolaylık katmak, Petrol Ofisi mobil uygulamasıyla artık çok basit! Bu ve bunun gibi daha pek çok yenilikçi özelliği, etkileyici tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzüyle Petrol Ofisi mobil uygulamasında sizi karşılıyor!

Sürpriz Hediyeler

Üyelik esnasında Plakanızı ya da Positive Card'ınızı kaydedin, Petrol Ofisi'nde sizi bekleyen sürpriz hediyeleri kaçırmayın. En güncel Petrol Ofisi kampanyalarının yanı sıra sadece size özel kampanyaları yakalayarak akaryakıt alışverişinizden tasarruf edebilirsiniz. Petrol Ofisi istasyonlarında yararlanabileceğiniz banka kampanyalarından haberdar olabilir, bu fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Her alışverişte kazandıran ve size özel kampanyalarla donatılmış Petrol Ofisi dünyasına adım atmak için sadece Petrol Ofisi mobil uygulamasını indirip üye olmanız yeterli.

Araçtan Ödeme

Kullandığınız akaryakıtın ödemesini aracınızdan inmek zorunda kalmadan yapabilmek harika olmaz mıydı? Petrol Ofisi mobil uygulaması ile bu mümkün! Petrol Ofisi Mobil Öde-Geç özelliği ile aracınızdan inmeden temassız bir şekilde ödemenizi yapabilir, hayatınıza hız ve kolaylık katabilirsiniz. Ödemenizi uygulamaya tanımladığınız kredi kartınız ile kolaylıkla yaparak mobil teknolojinin rahatlığından Petrol Ofisi ile siz de faydalanın.

Yakıt Fiyatları

En güncel akaryakıt fiyatlarını Petrol Ofisi mobil uygulaması üzerinden inceleyebilir, güncel yakıt fiyatlarından anında haberdar olabilirsiniz. Uygulamadan akaryakıt fiyatlarını öğrenmek istediğiniz ili ve ilçeyi seçerek anlık fiyat listelerini görüntüleyebilir, size en yakın Petrol Ofisi istasyonuna rota çizerek hemen yakıtınızı tazeleyebilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası, hayatınıza kolaylık ve hız kazandıran Petrol Ofisi mobil uygulamasında sizi bekliyor!

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.