Nasıl puan kazanırım?

Petrol Ofisi mobil uygulamasına kaydettiğiniz plakanızı bir defaya mahsus olarak istasyon marketlerimizde yer alan sadakat poslarımızda doğruladıktan sonra ya da Positive Card’ınızı mobil uygulama, SMS kanalı veya internet sitemizden aktif ettikten sonra puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Plakanızı Petrol Ofisi mobil uygulamasına kaydedip doğruladıktan sonra, aracınızla her yakıt alımınızda puanlarınızı otomatik olarak kazanırsınız. Positive Card'ınızı kaydettiyseniz, akaryakıt satış görevlisi tarafından Positive Card’ınızın pompa üzerindeki kart okuyucusuna okutulması veya marketteki Positive POS cihazı üzerinden puan yüklenmesiyle akaryakıt alımınıza karşılık gelen Positive Puan’ınız Positive Card'ınıza yüklenecektir.

Kazandığınız Positive Puanlar en geç 24 saat içerisinde hesabınıza yüklenecektir.

Puanınızı Nasıl Öğreneceksiniz?

Petrol Ofisi mobil uygulaması Hesabım alanından, istasyon marketlerinde yer alan POS terminalleri üzerinden, Online İşlemler alanına kullanıcı girişi yaparak veya Çağrı Merkezimizi ( 0800 211 02 29 veya 0555 675 55 55 ) arayarak toplam kazanılan puanlara ilişkin bilgileri edinebilirsiniz.

QR okut, Mobil uygulamayı indir.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.