Petrol Ofisi
81 ilin tamamını ve yaklaşık 700 ilçeyi kapsayan geniş bayi ağı ile Türkiye'nin ülke çapında hizmet verebilen en yaygın perakende satış ağına sahip akaryakıt şirketidir.

1800'ü aşkın akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 8 akaryakıt, 1 LPG dolum terminali, 20 havaalanı ikmal ünitesi ve yaklaşık 1 milyon metreküpü aşan depolama kapasitesiyle Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketidir.

Müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet anlayışı ve üstün nitelikli ürünlerle tüketicilerin yakıt ihtiyaçlarını güvenle karşılamayı; yakıt alışverişini zevkli, hızlı ve pratik bir işlem haline dönüştürmeyi hedeflemektedir.

Market

MARKETLER

Petrol Ofisi olarak, müşterilerimize yalnızca akaryakıt ve madeni yağ ürünleri sunmakla yetinmiyor, ülke genelinde yaklaşık 1700 istasyonumuzda yolculuk sırasında ortaya çıkabilecek farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik çözümler sunmaya da devam ediyoruz. Bu kapsamda, belirli istasyonlarımızda özel ve perakendecilik alanında iyi bilinen markalara yer vererek, müşterilerimize sunduğumuz hizmet yelpazemizi sürekli olarak genişletiyoruz, seyahatinizin daha konforlu geçmesi için çalışıyoruz.

Market ve Market PLUS adında iki farklı market tipi ile istasyonlarımızda müşterilerimizin ihtiyaçları ve araçlarının ihtiyaçlarını karşılayabilmelerinin yanısıra, kaliteli ve güvenli alışveriş yapabilecekleri, temiz ve rahatlatıcı mekanlar yaratıyoruz.

MigrosJet

İstasyon Marketlerinde İlk Ve Tek İş Birliği Petrol Ofisi Ve Migros İle Gerçekleşiyor!

Türkiye’nin 7 gün 24 saat çalışan en büyük perakendecisi ve akaryakıt sektörünün lideri Petrol Ofisi ile multi-format gıda perakendeciliğinin öncüsü Migros, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, avantajlarla dolu bir iş birliğine imza attı. Seçilmiş Petrol Ofisi istasyonlarındaki marketlerin işletmesini devralan Migros, Türkiye’de akaryakıt istasyonlarında hizmet veren ilk market zinciri oldu. Tüketicilerin, akaryakıt alırken market alışverişlerini de kolaylıkla yapmalarına olanak sağlayan bu iş birliği kapsamında artık, belirlenen Petrol Ofisi istasyonları içerisinde, Migros’un pratik mağaza formatı olan MigrosJet mağazaları hizmet veriyor.

SuperWash

Araç Yıkamada Üstün PO Super Wash Teknolojisi

PO Super Wash ile müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Bronze, Silver ve Gold olmak üzere 3 ayrı yıkama seçeneği sunuluyor. Silver seçeneğinde cilayı, Gold seçeneğinde ise araçların temizliği ve parlaklığını daha uzun süreli koruma altına alan özel cila hizmeti ilave olarak veriliyor. Petrol Ofisi, PO Super Wash ile araç yıkamada uzman, pratik, hızlı ve çevreci çözümler sunuyor. Zengin içerikli programlarla yıkanan araçlar, parlıyor. Üstelik sistemde kullanılan özel sünger fırça teknolojisi ile araç çizilmelerinin önüne geçiliyor. Petrol Ofisi’nin bir diğer konsept araç yıkama sistemi ise Super Wash JET uygulaması. Yeni nesil elle yıkama üniteleri ile hem pratik hem de hızlı yıkama çözümlerini güvenilir bir yapıyla beraberinde getiriyor. Basınçlı su, deterjan ve özel cila seçeneklerini tek yıkama sırasında kullanabilme avantajı ile öne çıkan Super Wash JET konsepti; kullanıcılarına kolay ve hızlı bir araç yıkama alternatifi sunuyor.

Araç Yıkamada Üstün PO Super Wash Teknolojisi

Madeni Yağ Değişim

Hızlı, Ekonomik ve Çevreci Hizmetleriyle Petrol Ofisi maxima ve MAXIMUS Merkezleri

Petrol Ofisi Madeni Yağlar, ürün tedarikçisi olmanın ötesinde sunduğu katma değerli hizmetlerle de
sektörde fark yaratıyor.

Petrol Ofisi'nin müşteri odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren binek araçlara özel maxima Merkezleri ve ağır vasıtalara yönelik MAXIMUS Merkezleri ile yağ kontrolü ve yağ değişim hizmeti akaryakıt istasyonlarına taşındı. Hızlı, ekonomik ve çevreci hizmet prensibiyle oluşturulan maxima Merkezleri'nin sayısı Türkiye genelinde 130'u aşmış bulunuyor.

Merkezlerde, Petrol Ofisi tarafından teknik ve pazarlama eğitimine tabi tutulan profesyonel personel tarafından, araçların ücretsiz yağ kontrolü ve yağ değişimi yapılıyor. Böylece akaryakıt almak üzere istasyona gelen araç sahipleri, 15 dakika gibi oldukça kısa bir süre içinde, araçlarının yağ kontrolü veya değişimini temiz ve konforlu bir ortamda yaptırma fırsatı buluyorlar.

Geçtiğimiz yıl itibariyle hayata geçirilen Petrol Ofisi 10 Özel Hizmet ile maxima Merkezleri'nde sunulan ücretsiz kontrol ve değişim hizmetlerine sekiz yeni hizmet daha eklendi. Bu kapsamda aracın motor yağı, filtre, antifriz, cam suyu, radyatör suyu, silecek lastiği, lastik ve akü kontrolü yapılırken, gerekli ekleme ve/veya değişim tespit edildiğinde araç sürücüsü uyarılıyor. Sürücünün onayı doğrultusunda gerekli değişimler madeni yağ uzmanları tarafından ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Ayrıca madeni yağ uzmanları, elektrik ve hidrolik sistemlerinin kontrollerini de yine ücretsiz olarak yapıyorlar ve herhangi bir durumda sürücüleri araçlarını servise götürmeleri için bilgilendiriyorlar. Petrol Ofisi 10 Özel Hizmet, Türkiye genelinde 84 maxima Merkezi'nde hayata geçmiş bulunuyor ve bu hizmetlerin sunulduğu maxima Merkezi sayısı her geçen gün artıyor.

 

Petrol Ofisi, yağ kontrol ve değişim merkezi hizmetini müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ağır vasıta araçlar için de sunuyor. Türkiye'nin farklı yerlerinde 4 Petrol Ofisi MAXIMUS Yağ Değişim Merkezi ağır vasıta araçlara özel hizmet sunuyor.

Öde Geç

ÖDE GEÇ

Petrol Ofisi olarak hayatınıza yepyeni bir ödeme şekli ve kolaylık katıyoruz. ÖDEGEÇ hizmetimizle artık Türkiye genelinde 1.000’den fazla ÖDEGEÇ üyesi istasyonumuzda akaryakıt ödemenizi yapmak için aracınızdan inmenize gerek yok. Ödeyip geçmek için kredi kartınızla eşleştirdiğiniz Positive Card’ınızın pompaya okutulması yeterli.

ÖDEGEÇ ile ödemeler, Türkiye genelinde 1000’in üzerinde ÖDEGEÇ üyesi istasyonumuzdan yapılabiliyor. ÖDEGEÇ’li istasyonlarımızı PO nerede sayfasından görebilirsiniz.

Ayrınıtılı bilgi için tıklayınız.

Western Union

Western Union

Petrol Ofisi'nin müşterilerine sunduğu kolaylıkların bir yenisi olarak; dünya genelinde 200'den fazla ülke ve bölgede 550.000'den fazla acente hizmet noktası ile global ödeme hizmetinin lideri Western Union, temsilcilik alan Petrol Ofisi istasyonlarında hizmet vermeye başladı.

KOLAYLIK, HIZLILIK VE GÜVENLİK BİR ARADA

  • Western Union temsilcisi olan Petrol Ofisi istasyonlarımızdan, banka hesabına ihtiyaç duymadan, kolaylıkla para gönderebilir ya da para çekebilirsiniz.
  • 200'ün üzerinde ülke ve bölgeyi birbirine bağlayan acente ağı sayesinde, Western Union ile yapılan gönderilen dakikalar içerisinde alıcısına ulaşır.

TCHIBO

TCHIBO

Lezzetli Tchibo Kahveleri Petrol Ofisi’nde!

Petrol Ofisi, müşterilerine istasyonlarında dünyaca ünlü Tchibo kahveleri ile güzel bir mola deneyimi sunuyor. Tchibo en iyi kahve çeşitlerini ana vatanlarındaki topraklarından özenle seçerek toplar. Kusursuz bir aroma için kahve türlerini doğru oranda harmanlar ve kavurur. Böylece damak tadına en uygun kahve tadını sizlere sunar.
 

Tchibo hizmeti veren istasyonlarımızTCHIBO

Lipton ve Knorr

Lipton ve Knorr

Molaların olmazsa olmazı Lipton çay ve lezzetli Knorr çorbalar Petrol Ofisi’nde!

Lipton’un özel harman lezzetli çayları Petrol Ofisi istasyonlarımızda sizi bekliyor. Yolda sıcacık ve lezzetli bir çay molası vermek isteyenler, bu keyfi Petrol Ofisi istasyonlarımızda yaşasın diye, Lipton iş birliğimizle müşterilerimizin yolculuklarına keyif katıyoruz.

Kaliteli malzemelerin birleşimiyle hazırlanan lezzetli Knorr çorba seçenekleri artık Petrol Ofisi istasyonlarımızda. Yolda sıcacık bir çorbayla rahatlamak isteyenler ya da acıktığında doyurucu bir öğün arayanlar için, Petrol Ofisi marketlerinde sunduğumuz Knorr çorbalarla molanıza lezzet katabilirsiniz.

Hepsiburada

Hepsiburada

Petrol Ofisi’nden bir yenilik daha!

Hepsiburada üzerinden satın aldığınız ürünlerinizi, teslimat noktası olarak belirlenen Petrol Ofisi istasyonlarımızdan teslim alabilir, siparişlerinize kolayca ulaşabilirsiniz.