Öde-Geç Nedir?

Petrol Ofisi Grubu olarak hayatınıza yepyeni bir ödeme şekli ve kolaylık katıyoruz. Öde-Geç hizmetimizle artık Türkiye genelinde yaklaşık 1.200 Öde-Geç üyesi istasyonumuzda akaryakıt ödemenizi yapmak için aracınızdan inmenize gerek yok. Ödeyip geçmek için kredi kartınızla eşleştirdiğiniz Positive Card’ınızın pompaya okutulması yeterli.

Öde-Geç'in Avantajları Nelerdir?

Öde-Geç ile çok daha hızlı ve konforlu bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Pompada akaryakıt dolumunuz bittiğinde ödemeniz de alınmış olur.

İşe, toplantıya ya da sabırsızlıkla beklediğiniz arkadaş buluşmalarına yetişmeye çalışırken, aracınızdan inmeden bir pit-stop hızında yolunuza devam edebilirsiniz.

Araçta çocuğunuz ya da evcil hayvanınız varsa ödeme alanına gittiğinizde yalnız bırakmak ya da onları da yanınızda götürmek zorunda kalmazsınız.

Ödeme yaparken, hava şartlarından da etkilenmezsiniz; yağmur rüzgar ya da sıcak hava konforunuzu etkilemez.

Trafikte vakit kaybetmek istemeyenlerin başında gelen motosiklet kullanıcıları da kasklarını hatta eldivenlerini bile çıkartmadan akaryakıt ödemelerini yapabilirler.

Öde-Geç ile yapılan işlemlerde 3 kat Positive Puan kazanılmaktadır.

Öde-Geç İle Ödeme Nasıl Yapılıyor?

*Positive Card pompaya okutulduğunda bankanız belirlediğiniz kredi kartından ön provizyon alır. Yakıt alımı tamamlandıktan sonra ön provizyon iptal edilip gerçek yakıt alım tutarı kartınızdan tahsil edilir.

*Öde-Geç kampanyası başka kampanyalarla birleştirilemez.

Öde-Geç'li İşlemleri Takip Etmek Çok Kolay

Öde-Geç’le ödeme yaptığınızda, yakıt alımınız bittiğinde cep telefonunuza ücretsiz bir SMS gönderilir ve yakıt alım bilgileriniz sizinle anında paylaşılır. Ayrıca Petrol Ofisi mobil uygulaması üzerinden veya “Online İşlemler” menüsü aracılığıyla geçmiş dönem işlemleri da dahil olmak üzere tüm Öde-Geç işlemlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Positive Card’ınızla Kredi Kartınızı eşleştirmek için tıklayın.

Daha detaylı bilgi için SSS bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.