Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik Zinciri Yönetimi

Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketi Petrol Ofisi Grubu olarak, dev boyutlardaki tedarik zincirinin etkin yönetimiyle büyük bir operasyonel başarı sağlamaktayız.

Tüm faaliyetlerimiz çevreye zarar vermeden teknik emniyet kurallarına uygun bir şekilde yürütülmektedir. Bizim için tedarik zinciri yönetimi faaliyetlerinin temel öncelikleri; dağıtımı yapılacak petrol ürünlerinin ve diğer girdilerin yerel ya da uluslararası kaynaklardan temin edilerek Petrol Ofisi Grubu terminallerine taşınması, depolanması ve son noktalara ulaştırılması faaliyetlerinin en uygun maliyetlerle, zamanında, uluslararası standartlara ve yasal mevzuata uygun olarak, kalite güvencesine sadık kalarak, çevreye zarar vermeden ve teknik emniyet kurallarına uygun bir şekilde yürütülmesidir.

Ürün depolama kapasitesi 1.000.000m3

Petrol Ofisi olarak Türkiye’nin çeşitli bölgelerine dağılmış toplam 8 Akaryakıt ve 1 LPG terminalinde yaklaşık 1 milyon metreküp ürün depolama kapasitesine sahibiz.

Tehlikeli Yük Elleçleme Rehberi

Kamunun Bilgilendirilmesi

Büyük Endüstriyel Kazaların Önlenmesi ve Etkilerinin Azaltılması Hakkında Yönetmelik kapsamında “Kamunun Bilgilendirilmesi” (Madde 16)

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.