AutoMatic Plus

Filonuzu Yönetmenin en avantajlı yolu AutoMatic Plus!

AutoMatic Plus, Türkiye’de ilk kez “akaryakıt yönetimi” ve “araç takibi”ni bir arada sunan filo yönetim sistemidir. Petrol Ofisi olarak, sadece AutoMatic Plus’ta bulunan avantajlarla filo müşterilerine hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyoruz. Akaryakıt yönetimi ve araç takibi, sadece AutoMatic Plus’a özel avantajlarıyla bir arada.

Petrol Ofisi ile filonuzda işler yolunda!

Türkiye'nin En Geniş İstasyon Ağından Yakıt Alın.

Türkiye’nin dört bir yanındaki 1800’ü aşkın istasyonu ile Petrol Ofisi, Türkiye’nin en geniş istasyon ağına sahip akaryakıt dağıtım şirketidir. AutoMatic Plus’un avantajlı dünyasına gelerek tüm filo araçlarınızla Türkiye’nin en geniş istasyon ağından hizmet almaya başlayabilirsiniz.

V/Max İle %5’e Varan Yakıt Tasarrufu Sağlayın!

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım şirketi Petrol Ofisi, YeniNesil V/Max akaryakıtları ile hem benzin hem de motorinde bugüne dek elde edilebilmiş en yüksek yakıt ekonomisi değerine imza atmaktadır. AutoMatic Plus’ta, Petrol Ofisi V/Max akaryakıtları farkıyla filo giderlerinde ciddi tasarruf sağlayabilirsiniz. - 100 litrede 5 litreye kadar daha fazla yol. - Benzinde %5’e, motorinde %10’a varan güç geri kazanımı ve performans artışı.

Tek Ekranda Filonuzu Anlık Olarak Takip Edin!

Türkiye’de ilk ve tek olan anlık güncelleme özelliğiyle filonuzu 7/24, en güncel verilerle takip edebilir ve filonuzun kontrolünü tam anlamıyla sağlayabilirsiniz.

Filonuzu Avantajlarla Yönetmeye Saatler İçerisinde Başlayın!

Türkiye’de ilk kez Petrol Ofisi’nin kurumsal müşterilerine sunduğu Mobil Programlama kolaylığı sayesinde AutoMatic Plus avantajlarıyla hizmet almaya başvuruyu takiben birkaç saat içerisinde başlayabilirsiniz.

TÜRKİYE'DE İLK VE TEK

AutoMatic Mobil Programlama

Filonuzun büyüklüğü ne olursa olsun, Türkiye’nin en hızlı montajıyla saatler içerisinde yakıt alma kolaylığı AutoMatic Mobil Programlama’da.

Petrol Ofisi ile filonuzda işler yolunda!

AutoMatic'e Geçişiniz Saatler İçerisinde Tamamlanır!

AutoMatic Filo Yönetimi sistemlerine standart dahil olma süreci dünyanın her yerinde araç kimlik ünitelerinin lojistiği, montaj aşaması, ilk yakıt alımı sırasındaki yoğunluk vb. etmenlerle 20 günü bulurken dünyada bir ilke imza attığımız Mobil Programlama kolaylığı ile montaj ve aktivasyon birkaç saat içerisinde tamamlanır.


Aracınız Nerede Olursa Olsun!

Mobil Programlama ile taşıt kimlik ünitesinin kargolanmasına gerek olmadan Türkiye’nin her yerindeki tüm montaj servislerinde cihaz hazırlanabilir ve cihazın araçlarınıza montajı birçok noktaya yayılmış bu servis noktalarında kolaylıkla gerçekleştirilebilir.


Yakıt Almaya Hemen Başlayın!

AutoMatic Filo Yönetimi müşterisi olma süreci tamamlanır tamamlanmaz montaj süreci başlar ve birkaç saat içerisinde tamamlanır. Filonuzun kontrolünü hızlıca kontrol altına almanın yanında Türkiye’nin dört bir yanındaki 1800’ü aşkın Petrol Ofisi istasyonumuzdan ve Türkiye’nin en geniş istasyon ağından hizmet almaya hemen başlarsınız.

Automatic Mobil Uygulama - Filonuzu Cebinize Taşıyan Uygulama

AutoMatic Mobil Uygulama; AutoMatic Filo Yönetimi kullanıcılarının araçlarını 7 gün 24 saat kontrol edebilecekleri, web sitesi üzerinde gerçekleştirdikleri tüm işlemleri cep telefonları aracılığıyla kolaylıkla yapabilecekleri mobil uygulamadır.

Filonuzu anbean takip edin!

Şirket araçlarınızın tüm yakıt tüketim bilgilerini cep telefonu aracılığıyla kolaylıkla takip edebilirsiniz. Araçların yakıtı hangi istasyonlardan aldıklarını ve alışverişlerindeki yakıt miktarlarını detaylı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Limitleri siz belirleyin.

İstenilen araç veya araç gruplarına bölge limiti, zaman limiti, TL ya da litre cinsinden akaryakıt limiti gibi yeni limitler tanımlayabilir, eski limitleri kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Anlık raporlara tek tuşla erişin.

İhtiyaca uygun şekilde raporlar oluşturabilir ve raporlara dilediğiniz her an kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Petrol Ofisi ile filonuzda işler yolunda!

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.