AutoMatic Filo Kartlar

AutoMatic Filo Kartları İle Petrol Ofisi Ayrıcalıklarını Yaşayın!
AutoMatic Filo Kartları İle Petrol Ofisi Ayrıcalıklarını Yaşayın!

Şirketinizin ihtiyaçlarına özel olarak sunduğumuz AutoMatic filo kartlar ile “operasyonunuzu kolayca yönetebilir,” Petrol Ofisi Grubu'nun sunduğu “ayrıcalıklardan” faydalanabilirsiniz.

AUTOMATIC FİLO KARTLARI İLE PETROL OFİSİ AYRICALIKLARINI YAŞAYIN!

AutoMatic Filo Club Card

AutoMatic Filo Club Kart AutoMatic Müşterilerimizin çalışanları için tasarlanmış, ÖDE-GEÇ ve Money Club özellikleri ile ek avantaj sağlayan sadakat kart projesidir.


AutoMatic Filo Lojistik Card

AutoMatic Filo Lojistik Card, taşıtların akaryakıtlarını Petrol Ofisi Grubu'nun istasyon ağını kullanarak, araç kullanıcısına verilen kartlar ve istasyonlarımızda bulunan Pos cihazları vasıtasıyla kartın Pos cihazından geçirilip şifresinin girilmesi neticesinde karta önceden yüklenmiş bakiye ile akaryakıt alımı yapmalarını sağlayan, kullanıcılar adına istasyonda nakit yerine geçen bir ödeme aracı sistemidir.


AutoMatic Filo Gift Card

AutoMatic Filo Gift Card, müşterilerine veya müşteri adaylarına pazarlama, promosyon faaliyeti olarak yakıt hediye etmek isteyen firmalar için tasarlanmış, istasyonda nakit yerine geçen bir kart sistemidir.


AutoMatic Filo Border Pass Card

AutoMatic Filo Border Pass Card, uluslararası taşımacılık yapan lojistik firmalarına Petrol Ofisi Grubu sınır kapıları istasyonlarında nakit ya da kredi kartı kullanmadan ÖTV’siz ve KDV’siz akaryakıt alımı yapma (Bakanlıkça belirlenmiş bu haklara sahip firmalara) imkânı veren bir kart sistemidir.


AutoMatic Filo Ticari Card

Ticari araç sahibi; otobüs, taksi, minibüs ve kamyon türü ticari araçların istasyonlarda çeşitli avantajlar elde etmesini sağlayan bir sadakat kart projesidir.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.