Keyif molası için +1 sebebiniz var

Her 5 adet Tchibo kahve alışverişinizde, 1 adet istediğiniz çeşit kahve hediyenizi anında alın!
Son Gün 31.12.2024

15 Mart – 31 Aralık 2024 tarihleri arasında, Petrol Ofisi mobil uygulamasını indirip kampanyaya kaydolun, her 5 adet Tchibo kahve alışverişinizde, 1 adet istediğiniz çeşit kahve hediyenizi anında alın! Tek yapmanız gereken Petrol Ofisi mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılmak ve Positive Card üyesi ve Tchibo kahve anlaşmalı istasyonlarımızdan kahve alımlarınızı gerçekleştirmek. Kampanya kapsamında tek seferde veya farklı günlerde yapacağınız 5 adet kahve alıverişinizden sonra 1 adet hediye kahveniz anında yüklenecektir.

Kampanya Koşulları:

  • Kampanya 15 Mart- 31 Aralık 2024 tarihlerinde kampanyaya katılan Positive Card üyesi ve Tchibo kahve anlaşmalı istasyonlarında geçerlidir.

  • “5 kahveye 1 kahve hediye” kampanyasından faydalanmak için mobil uygulamayı indirerek kampanyaya kaydolmak gereklidir. Mobil uygulamaya kayıt olduktan sonra kampanya sayfasından kampanyayı seçip “HEMEN KATIL” butonuna tıklanması ve kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.

  • Mobil uygulamada kampanyaya kayıt olduktan sonra kampanya sayfasında yer alan “QR ile kazan” butonuna tıklayarak market satış görevlisinden alınan kahve QR kodu mobil uygulamaya okutularak kampanyadan kazanım elde edilir.

  • Kampanya, kampanyaya katılan Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak olan her çeşit kahve, sıcak çikolata ve salep alımlarında geçerlidir. Petrol Ofisi istasyonlarında yer alan Migros’lardaki Tchibo cihazlarından alınan kahveler kampanya kapsamında değildir.

  • Kampanya kapsamında bir müşteri bir ayda en fazla 5 hediye kahve kazanabilir.

  • Kazanılan hediye kahve, kampanya şartları gerçekleştiğinde anında hediyelerim bölümünde QR olarak gelir ve 31.01.2025 tarihinde kampanyaya katılan Positive Card üyesi ve Tchibo kahve anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından tüm kahve çeşitleri, sıcak çikolata ve salep alımlarında geçerlidir.

  • Petrol Ofisi Mobil uygulamasını indirip müşteri kaydını gerçekleştirmeyen ve kampanyaya katılmayan kişiler kampanyadan faydalanamazlar.

  • Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.

  • Petrol Ofisi gerekli gördüğünde kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir.

QR okut, Mobil uygulamayı indir.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.

Diğer Kampanyalar

Hepsiburada Premium'a özel 5 Kat Puan!

Adaptech Teknolojili Maxima Motor Yağlarında Bahar Fırsatı

Petrol Ofisi Mobil'den Bayram’a özel 10 Kat Positive Puan!