Metal İşleme Sıvıları

Madeni Yağlar Ürün Kataloğu
Alüminyum Tel Çekme Yağı

Alüminyum ve alüminyum alaşımları ile demir dışı bazı metaller ve alaşımlarının tel çekme işlemlerinde kullanılan hadde soğutma yağıdır.

Detaylı Bilgi
Bor Yağı

Çeşitli metallerin işlenmesinde (kesme ve taşlama) su ile %5-%10 oranında karıştırılarak kullanılan çok amaçlı bir metal işleme sıvısıdır.

Detaylı Bilgi
Cleancut 200

Cleancut 200, eşitli malzemelerin işleme ve taşlama operasyonları için geliştirilmiş bio-stabil mikroemülsiyon türü, orta yağlı, üniversal bir metal işleme sıvısıdır. Sert sular ile kullanılmaya uygundur. Su ile karıştırıldığında yarı saydam bir emülsiyon oluşturur. İçindeki yüksek performans katıkları çok iyi kesme özelliği sağlar. Hafif ve orta ağırlıktaki işleme operasyonları için uygundur. Cleancut 200, özel formülasyonundan dolayı birçok demir dışı metalde de kullanılmaya uygun bir üründür. Bu ürün nitrit, fenol, sülfür, klor, ikincil aminler ve NPE ihtiva etmez.

Detaylı Bilgi
Cleancut 300

Cleancut 300, çeşitli malzemelerin işleme ve taşlama operasyonları için geliştirilmiş bio-stabil mikroemülsiyon türü, orta yağlı, EP katkılı, üniversal bir metal işleme sıvısıdır. Sert sular ile kullanılmaya uygundur. İçindeki EP katıkları ve esterler sayesinde çok iyi kesme özelliğine sahiptir. Orta ve ağır işleme operasyonları için uygundur. Cleancut 300, özel formülasyonundan dolayı alüminyum ve alüminyum alaşımları için ideal bir işleme sıvısıdır. Bu ürün nitrit, fenol, sülfür, ikincil aminler ve NPE ihtiva etmez.

Detaylı Bilgi
Procut HD

Son teknoloji ürünü klor içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmiş, saf kesme yağıdır.

Detaylı Bilgi
Procut LD

Son teknoloji ürünü, klor içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmiş, saf kesme yağıdır.

Detaylı Bilgi
Procut A

Yüksek hızlı işlemler için geliştirilmiş bir kesme yağıdır.

Detaylı Bilgi