İşveren Vaadimiz

Manifestomuz

Gelişim yolculuğu Petrol Ofisi Grubu'nda başlar

Petrol Ofisi Grubu olarak kurulduğumuz günden bugüne, kaynaklarımızı bu topraklardan almış olmanın gururuyla nesilden nesle güvenle hizmet verdik. Türkiye’nin dört yanında, lider ve köklü duruşumuzla yıllar içerisinde “gelişim” kavramıyla özdeşleştik. Tükenmek bilmeyen enerjimiz ve farklı fikirlere değer veren kültürümüz ile hep gelişime öncülük ettik. Toplumsal kalkınmada sağladığımız rol ve güçlü geçmişimizi yenilikçi, çevik bir gelecek ile birleştiren vizyonumuz sayesinde bu yolculukta hep “Gelişimin Öncüsü” olduk. Petrol Ofisi Grubu'nda çalışarak hem kendi gelişiminin öncüsü olursun hem de şirketimizin daha ileri gitme yolculuğuna ortak olursun.


İşveren Markamızın Ana Unsurları

İşveren markamızın temelini oluşturan işveren vaadimizi üç ana unsur ayakta tutar:

Gururla Dolu Yolculuğumuzda Gelişimin Öncüsü

Biz, hikayesi olan bir markayız. Tüm Türkiye’nin güvendiği, çalışma arkadaşlarımızın “Petrol Ofisi Grubu'nda çalışıyorum.” demekten gurur duyduğu bir şirketiz. Petrol Ofisi Grubu tüm çalışma arkadaşlarımızın kariyeri için, başta enerji sektörü olmak üzere, çok güçlü ve önemli bir referanstır.

Dönüşüm Yolculuğumuzda Gelişimin Öncüsü

Gücümüzü köklerimizden alarak, yenilikçi ve çevik bir marka olmaya doğru evirildiğimiz bu dönüşüm yolculuğunda çalışanlarımızı da geliştiren ve dönüştüren bir şirketiz biz. Her seviyeden çalışanın fikrini sunabileceği ve hatalardan öğrenme becerilerini geliştirebileceği çalışma kültürümüzle, çalışanlarımıza üst yönetimin de dahil olduğu projelerin bir parçası olma, yeni yollar deneme ve önemli kararlara etki etme fırsatını sunarız.

Liderlik Yolculuğumuzda Gelişimin Öncüsü

Biz, Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biriyiz. Kendi sektörünün lideri, işinde uzman, finansal sürdürülebilirliği oldukça güçlü bir şirketiz. Bu yolculukta lider olmaya ve kalmaya devam etmek için gelişimde öncü olacak liderler yetiştiririz.


Neden Petrol Ofisi'ne başvurmalıyım?

Biz, yalnızca kendi sektörünün lideri değil; tüketicilerin her zaman güvendiği, kendi sektörü dışında da iş ortaklıkları ile gelişime öncülük eden, Türkiye’de adı hep “gurur” ile birlikte anılan eşsiz bir kurumuz ve Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biriyiz. İşveren vaadimiz aynı zamanda taahhüdümüz. Kişisel, profesyonel ve kurumsal gelişim bizim ana motivasyonumuz. Bu nedenle sunduğumuz ücret ve yan faydaların ötesinde, çalıştığı kurumla gurur duymak isteyen, her an her gün gelişimin önemine inanan ve yatırım yapan bir kurumda kariyerine devam etmek isteyen tüm yetenekler için en doğru adreslerden biriyiz. Buradan hareketle: “Petrol Ofisi Grubu'nda çalışarak hem kendi gelişiminin öncüsü olursun, hem de şirketimizin daha ileri gitme yolculuğuna ortak olursun”.

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.