Petrol Ofisi'nden 40 TL Chip-para fırsatı!

1 Temmuz –15 Ağustos 2018 tarihleri arasında, Axess üyesi ve kampanyaya katılan Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt ve otogaz harcamalarına, 22 Ağustos’a kadar yapılacak olan akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli 40 TL chip-para hediye!

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklaması gerekmektedir. Ayrıca Akbank’a kayıtlı cep telefonu numarasından “PO” yazıp 4566’ya SMS gönderenler de 30 TL chip-para* kazanacaktır.

Kampanya detayları aşağıdaki gibidir:

 • Kampanya 1 Temmuz – 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin; Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak veya Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından bir kez “PO“ yazıp 4566’ya SMS ile göndererek kayıt olması gerekmektedir.
 • Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır. Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Ağustos 2018 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
 • Kullanılmayan chip-paralar 23 Ağustos 2018 tarihinde silinecektir. Aynı gün içerisinde yapılan 125 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir. Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri Petrol Ofisi istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Axess Kobi asıl ve ek kart sahipleri faydalanabilecektir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Tüzel müşteriler Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilir.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olması gerekmektedir. Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından Axess Mobil ile kayıt olması halinde bir defa ve en fazla 40 TL, SMS ile kayıt olması halinde kampanya kapsamında 30 TL chip-para kazanabilecektir.
 • Hak edilen chip-paralar işlem anında harcamanın yapıldığı karta yüklenecektir. Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir.
 • İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir. Kazanılan chip paralar, Mil puana dönüşmeyecektir. Katılım için gönderilecek SMS’ler, tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilecektir. Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Akbank T.A.Ş. ve Petrol Ofisi A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarının listesine axess.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Detaylı bilgi için: axess.com.tr, Axess Mobil ve www.petrolofisi.com.tr