Petrol Ofisi'ne Gelen Her Araç Hatırlanmaya Değer!

Petrol Ofisi'ne Gelen Her Araç Hatırlanmaya Değer!

Yakıt Tanıma Sistemi ile Petrol Ofisi istasyonlarına gelen araçlara yapılan akaryakıt ikmallerinin daha da güvenli ve kontrollü yapılmasını sağlıyoruz.Bu sistem sayesinde aracınızın ürün tipini plakasından tanıyor, doğru ürünü ikmal ediyoruz. Bunun için herhangi bir Petrol Ofisi istasyonundan akaryakıt almanız yeterli. Sistemin çalışabilmesi için akaryakıt alımı öncesi yazarkasaya girilen plaka bilgisinin sistemde kayıtlı araç plaka bilgisi ile aynı olması gereklidir

Yakıt Tanıma Sistemi , akaryakıt alımında plaka ile eşleştirilmiş ürün tipini kontrol edecek, pompadaki ürün tipi ile otomasyon sisteminde de tanımlı ürün tipi uyuşmuyorsa yanlış ürün uyarısı vererek işlemin gerçekleşmesini önlemektedir. Yanlış yakıt kontrolünde Motorin ve Benzin ürün grupları kontrole tabidir, LPG ve Gazyağı ürünleri kapsam dışıdır.

Yakıt Tanıma Sistemi, sisteme dahil Petrol Ofisi istasyonlarında geçerlidir. Müşterilerin bu hizmetten yararlanması için daha önce herhangi bir Petrol Ofisi istasyonundan akaryakıt alımı yapmış olması gerekmektedir. Kişisel verileriniz yasal zorunlulukların yerine getirilmesi ve yanlış dolumun önlenmesi amacıyla toplanıp işlenebilmektedir.

6698 Sayılı Kişisel verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerin işlenmesine ilişkin bilgilendirme politikası ekteki gibi olup Yakıt Tanıma Sistemi kapsamındaki tüm veriler Kanuna uygun şekilde kullanılmakta ve muhafaza edilmektedir.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme Metni için tıklayın.

Yakıt Tanıma Sistemine Dahil Petrol Ofisi istasyonlarının listesi için tıklayın.