BİZ KİMİZ?

  Türkiye geneline yayılmış 11 terminal ağı, 1.000.000 m3 yakıt depolama kapasitesi ve 193 toptancı akaryakıt bayi ağı ile hizmet veren Petrol Ofisi Akaryakıt Toptan Satışlar, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) yayınladığı 2018 yılı Petrol Piyasası Sektör Raporu’na istinaden ticari endüstriyel pazarının lideri konumundadır. İnşaat, Tarım, Beton-Çimento, Enerji, Lojistik, Madencilik, Turizm sektörlerine yönelik eksiksiz hizmet sunmaktadır.

  Petrol Ofisi Akaryakıt Toptan Satışlar ; Motorin, Benzin, Gazyağı, Fuel-oil, Kalyak ve Bitüm ürünlerinin bulunduğu geniş ürün yelpazesi ile inşaat, lojistik, madencilik, enerji ve endüstriyel kullanımlar başta olmak üzere, dökme akaryakıt ihtiyacı duyan tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

  Toptan satış biz kimiz

  NEDEN BİZ?

  Türkiye çapında yaygın ikmal ve lojistik ağımız, yüksek SEÇ-G standartlarımız, 7/24 ulaşılabilir sektörel tecrübesi yüksek, müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve uygun çözümler üreten, dinamik satış ekibimizle fark yaratıyoruz.

  NASIL ÇALIŞIYORUZ?

  İş ortaklarımız için özel proje bazlı ve rekabetçi fiyatlandırma stratejimiz, 360 derece hizmet paketimiz kapsamında Diagnostik servis hizmetimiz, müşteri ihtiyaçlarına göre belirlenen akaryakıt ekipman destek ve yatırımlarımızı bayi ve tedarikçi araç filomuz ile harmanlayarak, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına kesintisiz ve sürdürülebilir hizmet sağlıyoruz.

  Ürün Bilgi Formları

  Filo Yönetim

  %4'e Varan Tasarruf ve Etkin Filo Yönetimi