Fexobit ile 100 TL'ye varan Yakıt Puan Kazanma Fırsatı

Fexobit'e üye olanlara 100 TL'ye Varan Petrol Ofisi Yakıt Puan kazanma fırsatı
Son Gün 31.07.2024

Kampanya Şartları

  1. Adım: Fexobit uygulamasını indirip kayıt olduktan sonra KYC Seviye 1 doğrulamasını tamamlayın. Bu işlemi tamamladıktan sonra 50 TL Yakıt Puan'ınız Fexobit uygulamasındaki Kupon & Kampanya Bilgileri bölümünde hazır olacak. Kupon & Kampanya Bilgileri bölümünden Petrol Ofisi kuponunu seçerek 'Kullan' butonuna tıklayıp kendinize özel Yakıt Puan kodunuzu alabilirsiniz. (Bu kod sadece Petrol Ofisi uygulamasında geçerlidir.) .
  2. Adım: Fexobit’e 1000 TL yatırın, 10 adet alım-satım işlem gerçekleştirin (10.000 TL hacim), bu işlemler sonrasında ekstra 50 TL Yakıt Puan (Petrol Ofisi uygulamasında geçerli) kodu hediye edilecektir. Toplamda 100 TL Yakıt Puanı kazanımı sağlanacaktır.
  • Kampanyadan yalnızca 14.06.2024 - 14.07.2024 tarihleri arasında Fexobit’e kaydolmuş yeni üyeler yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Yakıt Puanlar yalnızca Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ve otogaz kullanıma uygundur.
  • Kampanya kapsamında Fexobit’e yeni üye olup Yakıt Puan alımını gerçekleştiren kullanıcılar, Fexobit hesabını silip tekrar üye olduklarında ödül alamazlar.
  • Kampanya ilk on bin kişiyle sınırlıdır.
  • Petrol Ofisi ve Fexobit, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kullanıcıların kazandıkları tek kullanımlık Yakıt Puan kodunu kullanabilmeleri için Petrol Ofisi uygulamasını indirmeleri ve kampanya ile ilgili alandaki 'Referans Kodum' kısmına girmeleri gerekmektedir. Eğer üye değillerse, üye olmaları gerekmektedir

İlgili İçerikler

Bu sayfayı okuyanlar aşağıdaki içerikler ile de ilgilendi.

Diğer Kampanyalar

Kap Bi Tat içeceklerde 1 alana 2.si 5 TL

Kap Bi Tat fırından ürünlerde 1 alana 1 bedava

Petrol Ofisi'nde ING'lilere özel kampanya