Gravis PG 220

Gravis PG 220

Gravis PG 220

Tam sentetik, poliglikol (PAG) bazlı yüksek performanslı çok ağır şartlar için dizayn edilmiş endüstriyel dişli yağıdır. Su ile karışmamaktadır.

Kullanıldığı Yerler

Çok ağır şartlarda özellikle yüksek çalışma sıcaklıklarına sahip dişli ve yatak sistemlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Kâğıt makinelerinin kuru kesimlerinde, kalender yataklarında, plastik mikserlerinde, tekstil makinelerinde, rüzgâr enerji santrallerinde, asansör dişli sistemlerinde kullanılır. (Hipoid dişli sistemlerinde üretici tavsiyesine dikkat edilmelidir.)

Özellikleri ve Faydaları

• Mineral ve diğer tipteki yağlar ile karıştırılmamalıdır. Yağ değişim talimatına dikkat edilmelidir. • Modern EP katıkları ile termal stresi azaltır, ekipman ömrünü uzatır. • Çok yüksek sıcaklıklarda sentetik yapısı ile uzun kullanım ömrü sunar, kararlılığı bozulmaz, yeterli yağlama sağlar. • Çok yüksek viskozite indeksi ile sıcaklık değişimlerinde sürtünme kuvvetini düşürerek enerji tasarrufu ve gürültü azalması sağlar.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar

David Brown G Lubricant, Defense Standard 05-50.1 No 29, DIN 51517 Part 3

İletişim Formu

Teşekkürler

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.En kısa sürede verdiğiniz mail adresi veya telefonunuz aracılığı ile dönüş yapılacaktır.

Hata oluştu!

İletişim formunu gönderirken bir hata ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Daha Fazla Bilgi ve Teknik Destek