Turbine Oil TX 46

Turbine Oil TX 46

Turbine Oil TX 46

Pas ve korozyon önleyici en son katık teknolojisine sahip, yüksek performanslı türbin ve sirkülasyon sistem yağlarıdır. Mükemmel pas kontrolü ve korozyon önleme özelliğine sahip olmasının yanı sıra sudan ayrılma kabiliyeti de en üst düzeydedir. Çevresel kirleticiler ile uyuşabilme ve filtre edilebilme kabiliyeti çok yüksektir. Yüksek oksidasyon direnci ve termal kararlılık gerektiren sistemlerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Önde gelen türbin üreticilerinin onayı ile performansı kanıtlanmıştır.

Kullanıldığı Yerler

Yüksek performans gerektiren her türlü denizcilik ve endüstri uygulamalarında, gaz türbinlerinde, buhar türbinlerinde, kombine çevrimli buhar ve gaz türbinlerinde, sirkülasyon sistemlerinde, R&O hidrolik sistemlerde, R&O dişli sistemlerinde, redüktörlü türbinlerde kullanılır.

Özellikleri ve Faydaları

• Yüksek katık teknolojisi sayesinde çalışma şartlarını optimize ederek servis ömrünü uzatır. • Üstün nitelikli oksidasyon stabilitesi sayesinde zor şartlarda dahi servis süresini artırır. • Su ile yıkandıktan sonra bile mükemmel pas kontrolüne sahiptir. • Yüksek operasyon koşullarında dahi mükemmel sıcaklık stabilitesi sağlar. • Gelişmiş sudan ayrılma kabiliyetleri sayesinde mükemmel koruma sağlar. • Çevresel kirleticiler ile uyumlu çalışabilme özelliği sayesinde saha çalışmalarında sorunsuz çalışma imkanı verir. • Yüksek filtrelenme kabiliyeti sayesinde yağ ve sistemin temizliğini sağlar, iltreleme verimliliğini artırır.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar

Siemens TLV 9013 04/05 (onaylı), ALSTOM HTGD 90 117 (onaylı), General Electric GEK32568G and 46506E, ISO 8068:2006(E) L-TSA, L-TGA, DIN 51515 Parts I & II, British Standard 489:1999

İletişim Formu

Teşekkürler

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.En kısa sürede verdiğiniz mail adresi veya telefonunuz aracılığı ile dönüş yapılacaktır.

Hata oluştu!

İletişim formunu gönderirken bir hata ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Daha Fazla Bilgi ve Teknik Destek