Petrol Ofisi’nden
hayata kolaylıklar ve avantajlar katan bir hizmet:
Positive Card

Positive Card Nedir

Petrol Ofisi, tüketicileri kaliteli ürün ve hizmetleriyle Türkiye genelinde yaygın 1800 noktada buluştururken, aynı zamanda yaygın sadakat programı Positive Card ile de hayatlarını kolaylaştırıyor. Müşteri memnuniyetine odaklı ve yüksek teknoloji alt yapılı Positive Card uygulamasıyla Petrol Ofisi müşterileri, alışverişleri karşılığında puan kazanıyor, biriken puanlarıyla hediye akaryakıt veya POGaz alabiliyorlar. Ayrıca Petrol Ofisi müşterileri Positive Card’ı kredi kartlarıyla eşleştirerek, Petrol Ofisi istasyonlarında ödeme aracı olarak kullanabiliyorlar.

Petrol Ofisi sadakat programına üye olmak veya mevcut üyeliğinizle işlem yapabilmek için hemen Petrol Ofisi mobil uygulamasını indirebilir ya da Online İşlemler menüsüne giriş yapabilirsiniz.

Hemen İndirin

QR Code
App Store Google Play Store

Yenilenen Petrol Ofisi mobil uygulaması sayesinde, artık kart taşımadan, aracınızın plakasını kaydederek Positive Card üyeliği oluşturabilir, ilk yakıt alımınızdan sonra istasyonumuzda plakanızı doğrulayarak, artık kart taşımadan, aracınızla gerçekleştirdiğiniz tüm alımlarınızda Positive Card’ın tüm avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 • Petrol Ofisi
  Yakıtınızı Positive Card’ınızla
  ya da uygulamaya plakanızı kaydederek alın.
 • Puanlarınızı
  biriktirin.
 • Hediye akaryakıt ya da
  POGaz kazanın!