KOLAY VE KAZANÇLI
PETROL OFİSİ’NDEN BİR İLK
LPG PASS!

Filosunda LPG'li araç sahibi işletmelerin yakıt giderlerini kontrol altına almasını sağlayan LPG Pass sadece Petrol Ofisi’nde. Siz de Türkiye’de ilk ve tek olan LPG Pass sisteminden faydalanmaya başlayın, aracınızdan inmeden ve güvenli bir şekilde yapacağınız POGaz alımlarınızda kazançlı çıkın.

LPG Pass Sistemi Nasıl Çalışır?

lpgpass-card
Türkiye'de ilk ve tek!
pogaz-lpgpass

Filosunda LPG’li araç bulunan müşterimiz, LPG Pass müşterisi olmak ve fırsatlardan faydalanabilmek için Petrol Ofisi POGaz yetkilisi ile sözleşme imzalar.

pogaz-lpgpass

Müşterimiz firma ve araç bilgileri; LPG’li araçlar için Petrol Ofisi LPG Pass Sistemi'ne, benzin ve dizel kullanan araçlar için Automatic Filo Yönetimi sistemine kaydedilir.

pogaz-lpgpass

Petrol Ofisi yetkilisi tarafından müşterimize LPG alımları için LPG Pass kart, benzin ve motorin alımları için Automatic kart verilir.

pogaz-lpgpass

Müşterimiz dilerse LPG Pass kartın ÖDEGEÇ özelliğinden yararlanmak için Petrol Ofisi web sitesindeki “Online İşlemler”den LPG Pass kartı ile kredi kartını/kartlarını eşleştirir. Böylece yakıt alımlarında ödemeler eşleştirilen kredi kartından otomatik olarak çekilir. Bu seçenek isteğe bağlı olarak müşterilerimize sunulmuştur.

pogaz-lpgpass

Petrol Ofisi İstasyonu’na gelen sürücü, aracını LPG adasına yanaştırır. POGaz alımını LPG Pass kartı ile yapar. Eğer müşterimiz ÖDEGEÇ sistemini kullanıyor ise POGaz alım tutarı kredi kartından anında tahsil edilir, ÖDEGEÇ sistemini kullanmıyor ise istasyonda ödemesini dilediği yöntemle yapar.

pogaz-lpgpass

Müşterimiz, ilgili döneme ait LPG Pass kart kullanarak yaptığı tüm POGaz alımlarından doğan iskonto tutarını dönem sonunda Petrol Ofisi’ne topluca fatura eder.

pogaz-lpgpass

Müşterimiz kendisine verilen müşteri kodu ve sisteme kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen tek kullanımlık şifre ile sisteme giriş yaparak LPG Pass ile yapılan yakıt alım bilgilerinin detayına istediği yerden ve 7 gün 24 saat ulaşabilir. Raporlama bölümü bu sayfanın en altında yer almaktadır.

pogaz-lpgpass

Müşterimiz benzin ve motorin alımları ile ilgili kayıt süreçlerine ise https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi linki üzerinden ulaşabilir.

Yakıt Emniyet Sistemi(YES) Türkiye’de ilk kez Petrol Ofisi’nde!

LPG Pass kullanan filo sahibi işletmeler için sunduğumuz POGaz %100 garantimiz altındadır.

Petrol Ofisi olarak, POGaz’ın ürün kalitesine o kadar güveniyoruz ki Yakıt Emniyet Sistemi(YES) ile filonuzdaki araçlara LPG kaynaklı bir arıza olması durumunda, onarım bedelini %100 karşılıyoruz.

Bağımsız kuruluşlarla birlikte yürütülen bu süreçte, Petrol Ofisi filo müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor.

 
pogaz-lpgpass

Müşterilerimiz satış ve satış sonrası bilgilendirme ve işlemleri için ayrıca

Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilmektedir.

0 (800) 211 02 29

0 (555) 675 55 55

 

Müşteri Kodunuz ya da Acente Kodunuz ile Lpg Pass rapor sayfanıza ulaşabilirsiniz.

 

Müşterimiz veya Acentemiz kendisine verilen kod ve sisteme kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen tek kullanımlık şifre ile LPG Pass kart kullanım bilgilerine ulaşabilir. Müşteriye özel olarak sistemde üretilen bu raporda; araç plakası, LPG Pass kart numarası, yakıt alınan istasyon, yakıt alım tarihi ve saati, alınan yakıtın miktarı ve tutarı, her bir işlemde kazanılan indirim miktarı gibi detaylı bilgiler bulunur. Müşterimiz dilediği tarih aralığı, kart numarası, yakıt tipi, araç plakası gibi kriterlere göre filtreleme yapıp dilediği detayda rapor üretebilir. Üretilen raporları excel ortamında dışarıya aktarıp arşivinde saklayabilir.

Müşteri veya acente kodunu giriniz