PETROL OFİSİ GAZ OPERASYONLARI

PO/Gaz

2006 yılında LPG dağıtıcı lisansını alan Petrol Ofisi, o tarihten günümüze kadar otogaz sektöründe PO/Gaz markası ile faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana yaygınlaşan dağıtım ağıyla, günümüzde 1300’den fazla Petrol Ofisi istasyonunda hizmet veren PO/Gaz, yüksek kaliteli otogaz ürünü, yaygın istasyon ağı kanalıyla Petrol Ofisi standartlarında hizmet verilerek tüketicilere sunulur. Yılda 300.000 tonun üzerinde ithalat ile tüketicilerine kesintisiz ikmal sağlamaktadır.

Otogaz

PO/Gaz Hep Zirvede

PO/Gaz, Türkiye otogaz pazarında en yüksek pazar payına sahip şirketler arasında yer alarak en çok tercih edilen markalar arasında konumlanmıştır. Bu sebeple bağımsız kuruluşlarca yapılan araştırmalarda çıkan sonuca göre; PO/Gaz kullanan her 10 kişiden 9’u PO/Gaz’ı tavsiye etmektedir. PO/Gaz kullanan tüketiciler, düzenli yapılan pompa kalibrasyon kontrolleri sayesinde sürekli doğru miktarda ürün teslim alırlar. Yine düzenli yapılan ürün analizleri ile sürekli yüksek kalitede otogaz ürünü tüketicilere servis edilmektedir. Bu konular, PO/Gaz’ın en hassas olduğu ve Petrol Ofisi güvencesi ile garanti altına alınan hususlardır.

Yüksek Ürün Kalitesi

PO/Gaz markalı otogaz ürünü, tüketicilerin güvenliği ve emniyeti için TS EN589 standardına uygun olarak satışa sunulur. Ayrıca istasyonlardaki LPG sistemleri TS 11939, TS 1446, TS 1449 standartlarının yanı sıra, ilgili teknik ve yasal düzenlemelere uygun olarak kurulmakta ve denetlenmektedir. PO/Gaz’ın yüksek ürün kalitesi ve güvenli istasyon altyapısı, Petrol Ofisi güvencesiyle garanti altına alınmaktadır. Petrol Ofisi LPG tankerleri müşterilerinin ihtiyacı olan LPG’yi istasyonlarına ulaştırmak için her gün dünyanın etrafını en az bir defa dolanacak kadar yol yapmaktadırlar. Kuyudan pompaya kadar olan tüm süreçlerde kurgulanan tam otomasyon ile ürün ve hizmet kalite süreçleri eksiksiz izlenmektedir.

Yaygın İstasyon Ağı

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım şirketi olan Petrol Ofisi istasyonlarında satışa sunulan PO/Gaz, ülke çapında 1300’den fazla istasyonda satılmakta ve tüketicilerin kolaylıkla ulaşabileceği yaygınlığa sahip bir istasyon ağı ile hizmet vermektedir.

Üstün Hizmet Garantisi

Petrol Ofisi kalite ve güvencesinde satışa sunulan PO/Gaz markalı otogaz ürünü, Petrol Ofisi’nin üstün hizmet standartlarında tüketicilere sunulmaktadır. PO/Gaz istasyonlarını ziyaret eden müşterilerimizin memnun ayrılması en önemli önceliğimizdir. PO/Gaz istasyonlarında günde 50.000 üzerinde araca ve yılda 50 milyonun üzerinde araca otogaz dolumu yapılmaktadır.

Paranızın Tam Karşılığı

Petrol Ofisi kalite ve güvencesinde hizmet veren PO/Gaz istasyonları, yapılan periyodik ve düzenli bakımlar sayesinde son derece güvenli olmasının yanı sıra, pompalarda yapılan kalibrasyon kontrolleri ile tüketicilere doğru miktarda ürün teslim edildiğinin %100 garantisini verir. Yani, ödediğiniz paranın tam karşılığı kadar otogaz alırsınız. Bu PO/Gaz için olmazsa olmaz kriterlerden biridir.