Maximoto 20W-40

Maximoto 20W-40

Maximoto 20W-40

Dört zamanlı motosikletler için üretilen, yüksek performanslı katıklar ile formüle edilmiş motor yağıdır. Teknolojik katıkları sayesinde yüksek sıcaklıklarda viskozite değişimini en aza indirerek motoru mükemmel korur.

Kullanıldığı Yerler

Dört zamanlı ve yüksek performanslı motosikletlerde dört mevsim güvenle kullanılır. Ayrıca, API SN ve/veya JASO MA2 spesifikasyonlarının tavsiye edildiği Avrupa ve Uzak Doğu üretimi motosikletler için de uygundur.

Özellikleri ve Faydaları

• Motoru mükemmel koruyarak motor ömrünü uzatır. • Motor içi sürtünmeleri azaltarak yüksek motor gücü sağlar. • Yüksek viskozite indeksi sayesinde ağır şartlarda dahi yağın viskozitesini kontrol altında tutarak yağ filmi yırtılmasını önler. • Aktif temizleme bileşenleri sayesinde tortuları ve çamur oluşumunu önleyerek motoru temiz tutar. • Hava soğutmalı ve su soğutmalı motorlarda yüksek sıcaklıklarda mükemmel motor performansı sağlar.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar

API SN, JASO MA2

İletişim Formu

Teşekkürler

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.En kısa sürede verdiğiniz mail adresi veya telefonunuz aracılığı ile dönüş yapılacaktır.

Hata oluştu!

İletişim formunu gönderirken bir hata ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Daha Fazla Bilgi ve Teknik Destek