Prime Petrol Ofisi Kampanyası

Prime Petrol Ofisi Kampanyası 1 Mart 2018 - 30 Nisan 2018 tarihleri arasındadır.
  • Kampanyaya katılım şifresi için Prime mobil sahiplerinin PRIME PETROLOFISI, evde internet sahiplerinin ise PRIMEPETROLOFISI boşluk TCKN yazarak 6262'ye SMS atmaları gerekmektedir.
  • Kampanya için atılan SMS, Türk Telekom Prime Mobil hat sahipleri için 1 SMS ücretidir. Şifre alıp www.petrolofisindekazaniyorum.com adresinden kayıt olan kişiler kampanyaya katılım hakkı kazanacaktır. Kampanyaya katılım yapan kişi, sadece kayıt sırasında girdiği plaka ile kampanya anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde 150 TL üzeri alım yaparsa 15TL hediye akaryakıt her kullanıcı için sadece bir defa kazanabilir.
  • Hediye akaryakıt, internet sitesinde girilecek cep telefonu numarasına veya belirtilen Positivecard'a yüklenecektir. Kazanılan yakıt puan sadece anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarındaki Akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde geçerlidir. Market ve madeniyağ alımında kullanılamaz. Nakit olarak talep edilemez Kazanılan Yakıt Puanların son kullanım tarihi 15.05.2018'dir. Kampanya katılımcı sayısı sınırlıdır. Petrol Ofisi'nin kampanyaları ile birleştirilemez.
  • Taahhütlü fiyatlardan yararlanabilmek için, SOZ yazıp 5555'e SMS atılması gerekir. Faydalar sonraki döneme devretmez. Aşımlar ücretlendirilir. Telsiz Kullanım ücreti alınır. Damga vergisi aboneye yansıtılır. İptal halinde cayma bedeli alınır. Taahhüt sonunda güncel fiyatlar uygulanır. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Petrol Ofisi A.Ş. hizmetidir. Detaylar: www.turktelekomprime.com