• Petrol Ofisi'nde Yaşam
 • Petrol Ofisi'nde Kariyer
 • İşveren Vaadimiz
 • İnsan Kaynakları Vizyonumuz
 • Daha Fazla Biz
 

Çalışma Ortamımız

Ortak değerlerimiz, vizyon, misyon ve işveren vaadimiz ışığında şekillendirdiğimiz çalışma ortamımız oldukça yenilikçi bir tasarıma ve merkezi bir lokasyona sahiptir. Emaar Square’de bulunan merkez ofisimiz kendi sosyal alanlarımızın yanı sıra, kafe restoran ve tüm mağazalarla aynı komplekste bulunduğundan çalışanlarımızın sosyal ihtiyaçlarını konforlu bir şekilde karşılayabilmektedir.

Petrol Ofisi markasına ve çalışanlarına yakışacak şekilde iş dünyasının en çağdaş ve trend çalışma ortamını sunan merkez ofis, modern yatay ofis yaklaşımı doğrultusunda; 3 katlı bir alanda yer almaktadır. Petrol Ofisi’nin Genel Müdürlük iş birimlerini kapsayan merkez ofis, modern dizaynı ve ileri teknolojisi ile çalışma şartlarını en üst seviyeye taşır. Açık ofis sistemiyle çalışılan ofisimizde kişilerarası iletişimi fiziksel alanlarla da desteklenmektedir. Geniş bir servis ağının yanı sıra arabasıyla işe gelen çalışma arkadaşlarımız için ise aynı komplekste bulunan geniş bir otopark alanımız bulunmaktadır.

İstanbul’da yer alan Genel Müdürlük Ofisi’mizle birlikte Türkiye’nin farklı şehirlerinde yer alan 8 Akaryakıt Terminalimiz, 1 LPG Terminalimiz, 1 Madeni Yağ Fabrikamız ve İrtibat Ofislerimiz’ de de yüksek SEÇG standartları ile güvenli ve sağlıklı olduğu kadar keyifli bir çalışma ortamı sunmak en temel önceliklerimiz arasındadır.

Diğer yandan Türkiye’nin dört bir yanında sahada görev yapan ve seyahat eden satış ekiplerimiz için de evden çalışma (Home Office) ve esnek çalışma koşullarımız mevcuttur.

Ücretlendirme ve Yan Haklar

Öğrenme ve Gelişim

Çalışan Deneyimi

Performans Yönetimi

Power Together

Gönüllüler Ofisi

Gelişim Elçileri

Çalışan Hikayeleri

Gelişimin Öncüleri Anlatıyor
Ben Hümeyra Köroğlu,
8 Nisan 2019’dan beri Petrol Ofisi ailesinin bir parçasıyım. Terminal Operasyonları ve Mühendislik birimine bağlı İşletme Operatörü olarak çalışıyorum. Dolum terminalleri içerisinde tank sahasında görev yapan tek kadın çalışanım. Kimyagerim. Kalite kısmıyla ilgileniyorum. Gemi operasyonuna da katılıyorum, vana da açıyorum, tanka çıkıp numune de alıyorum, tanker de dolduruyorum. Tank sahasında çalışmaktan zevk alıyorum. Beni en iyi yansıtan üç kelimenin “güler yüzlü”, “hırslı” ve “realist” olduğunu düşünüyorum.
Seyahat etmek, yeni insanlarla tanışmak ve insan ilişkilerini gözlemlemekten keyif alıyorum. Petrol Ofisi ile gurur duyuyorum çünkü Petrol Ofisi ürün adı olmuş nadir markalardan biri bence. Türkiye’nin her yerinde bayi ve müşteri ağına sahip. Halk dilinde tüm akaryakıt istasyonlarına “Petrol Ofisi” deniyorsa bu çok büyük bir güç ve marka bilinirliğidir. Böylesine büyük bir ailenin parçası olmak gerçekten gurur verici. Petrol Ofisi insan odaklı ve samimi bir çalışma ortamına sahip, eğitime ve gelişime son derece önem veren, Türkiye'nin en geniş akaryakıt istasyon ağına sahip şirketi. Gelecekte şirketimin Gelişimin Öncüsü mottosuyla gelişmeye ve zirvede inovasyona devam edeceğini, bu sayede hep lider kalacağını düşünüyorum.
Petrol Ofisi’ni bence en iyi yansıtan üç kelime ise: “Milli”, “Güven” ve “Güç”. İçinden geçtiğimiz COVID-19 sürecinde şirketimiz alınması gereken tüm önlemleri almakla birlikte bu önlemler hakkında her an bizi bilgilendiriyor. Her gün vardiya bitiminde çalışma alanları dezenfekte ediliyor. Tesis girişlerinde herkes (POAŞ çalışanı, ziyaretçi, müteahhit, tanker şoförü) ateş ölçümü yapılarak kontrol ediliyor ve maske takarak tesise giriş yapabiliyor. Şirketimiz ve çalışanlar olarak moralimizi yüksek tutarak ve sosyal mesafemizi koruyarak bu süreci sağlıkla atlatacağımıza inanıyoruz.
 

Başvuru ve Değerlendirme Süreci

Aday deneyimi bizim için en az çalışan deneyimi kadar önemlidir. Adaylarımızın başvuru ve değerlendirme sürecinin yalın, dijital, hızlı, güvenilir ve hatta iş teklifi ile sonuçlansın veya sonuçlanmasın mutlaka adayın profesyonel gelişimine katkı sunacak şekilde ilerlemesine dikkat ederiz. Sürecimizi anketlerimiz aracılığı ile aldığımız geri bildirimler doğrultusunda sürekli yeniler, iyileştiririz.

Başvuru: Açık pozisyonlarımız için iş ilanlarımız LinkedIn ve kariyer.net üzerinden yayınlanır. Bu kanallar üzerinden açık pozisyonlarımızı takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Değerlendirme: Tüm başvuru değerlendirme süreci ön değerlendirmeden başlayıp teklif aşamasına kadar uzanan; işe alım ekibi, pozisyon yöneticisi, ilgili İK iş ortağı ve bazı pozisyonlarda daha üst düzey yöneticilerimizin de dahil olduğu bir süreçtir. Ön değerlendirmenin ardından devam edecek süreç pozisyona göre aşağıdaki adımlardan tümünü ya da bazılarını kapsayacak şekilde değişebilir:

 • Telefon Mülakatı

 • Video/Online Mülakat

 • Genel Yetenek Testi

 • Yüz yüze Mülakatlar

 • Değerlendirme Merkezi

 • Liderlik Potansiyeli Değerlendirme Envanteri

Teklif: Tüm değerlendirme aşamalarından sonra olumlu adayımız ile ilgili referans kontrollerimizi gerçekleştiririz. Süreç iki taraf için de olumlu ilerlediyse teklif aşaması başlatılır. Bu aşamada teklif ile ilgili çalışmaları Ücret ve Yan Haklar ekibimiz gerçekleştirir ve iç onay sürecimizi başlatır. Adayımıza sunacağımız rol, iş tanımı, ücret ve yan haklar detayını içeren teklifin tüm onayların tamamlanmasının ardından önce sözlü daha sonra yazılı olarak iş teklifimizi iletiriz.

İşe Başlangıç: Adayımız teklifimizi kabul ettikten sonra işe başlangıç için iki taraflı hazırlık sürecimiz başlar. Adayımız artık çalışma arkadaşımızdır. Ailemizin yeni üyesi işe başlangıç için evrak ve dokümanları hazırlarken biz de kendisine başlangıç tarihi, servis veya ulaşım yöntemi ile ilgili tüm bilgilendirmeleri yapar, çalışma masası ve ihtiyaç duyacağı ekipmanları hazırlar, oryantasyon sürecinde ona destek olacak rehberini belirleriz.

Petrol Ofisi ile Geleceğe Bir Adım Staj Programı

Petrol Ofisi ile Geleceğe Bir Adım Staj Programı, üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile yeni mezunlar için uzun dönemli ve nitelikli bir staj deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Proje bazlı ilerleyen staj programımız online oryantasyon ile başlamakta ve ekip toplantılarına katılım, mentor görüşmeleri, online eğitimler, haftalık İnsan Kaynakları buluşmaları gibi pek çok farklı etkinliği içermekte ve aylık yapılan geri bildirim anketleri ile memnuniyet ve gelişim noktaları ölçümlenmektedir.

Petrol Ofisi olarak “Gelişimin Öncüsü” olma bakış açımızı en güçlü şekilde ortaya koyma gayretinde olduğumuz yenilikçilik değerimizin ışığında sektörde bir ilke imza atarak, çevik, esnek ve güçlü organizasyonumuzun en önemli yetenek programlarımızdan biri olan Petrol Ofisi ile Geleceğe Bir Adım Staj Programı’nı 2020 yılında içinde bulunduğumuz Pandemi döneminde daha da geliştirerek online platforma taşıdık.2020 dönemi özelinde programın tamamı dijitale taşınarak sektörde öncü nitelikte olan bu prestijli staj programımızın başvuru sürecini, koşullarını ve adımlarını her yıl Şubat-Nisan ayları arasında LinkedIn sayfamızdan ve Kariyer.net üzerinden takip edebilirsiniz.

Kariyer Alanları (Departmanlar)

Perakende

Ticari ve Endüstriyel Satışlar

Madeni Yağlar

İkmal ve Lojistik

Pazarlama

Diğer İş Birimleri

Perakende

Satış ve Yatırım

Türkiye’nin en yaygın perakende organizasyonlarından biri olan Petrol Ofisi, akaryakıt satış faaliyetlerini yaklaşık 1.800 istasyondan oluşan dev bir satış ağı yoluyla sürdürmektedir. Petrol Ofisi, 12.500’den fazla istasyonun faaliyet gösterdiği Türkiye pazarında lider ve en çok istasyonu olan akaryakıt dağıtım şirketi konumundadır.

Otomasyon ve Regülasyon

Petrol Ofisi’ni akaryakıt sektörünün lideri yapan farklılaştırıcı unsurlardan biri de teknoloji kullanımıdır. Entegre otomasyon sistemimiz ile tüm istasyonlardaki tank ve pompaların anlık olarak izlemekte ve merkezden takip edilebilen tüm akaryakıt hareketleri ve analiz sonuçlarını, EPDK’ya anlık/ günlük/aylık periyotlarla rapor etmektedir.

Filo Satışları - Automatic

Şirket taşıtlarının Türkiye'nin en geniş istasyon ağına sahip Petrol Ofisi İstasyonları'nda herhangi bir ödeme yapmaksızın akaryakıt tüketimlerini istenilen limitler dahilinde ve en gelişmiş otomasyon altyapısı sayesinde %100 kontrolünü sağlayan Filo Yönetim Sistemi'dir.

PO Gaz

2006 yılında LPG dağıtıcı lisansını alan Petrol Ofisi, PO/Gaz markası ile müşterilerine 1350’den fazla satış noktasından Avrupa Birliği Standartları’nın üzerinde kaliteli yakıt ve hizmet sunmaktadır. Yıllık 3 milyon ton’un üzerinde satılan otogaz 4,7 milyon'dan fazla araç tarafından tüketilmektedir.

Ticari ve Endüstriyel Satışlar

Kamu Satışları

Kamu Satışları birimimiz 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunlarına göre ihale düzenleyen ve Serbest Kullanıcı Lisansına sahip kurumların motorin, kalorifer yakıtı ve fuel oil alım ihalelerine iştirak etmektedir. Bunun yanında, Türkiye çapında 17 Bölge Birliği, 1418 Köy Pompası ve 156 adet tarımsal amaçlı satış tankeriyle çiftçimize hizmet veren Tarım Kredi Kooperatifleri ile bayilik sözleşmeleri devam etmektedir. Petrol Ofisi, sahip olduğu yaygın terminal ağı ve tecrübesiyle kamu kurumlarının akaryakıt ihtiyaçlarını zamanında ve eksiksiz yerine getirmeye devam etmektedir.

Toptan Satışlar

Toptan satışlarda Türkiye’nin pazar lideri olan Petrol Ofisi, müşterilerinin tüketim ihtiyaçları, depolama imkânları ve teknik altyapıları gibi özel koşullarını değerlendirerek, esnek bir yapı içinde bu koşullara uygun hizmetler üretmektedir. Ticari ve endüstriyel satışlar pazarındaki varlığını güçlendirerek devam ettiren Petrol Ofisi, Toptan Satışlar Müdürlüğü bünyesinde, Türkiye’nin en önemli sektörlerinden önde gelen firmaları portföyüne eklemekte ve mevcut müşterilerle olan sözleşmelerini yenilemektedir

Havacılık Faaliyetleri PO Air

1967 yılından bu yana havacılık ve jet yakıtı pazarında faaliyet gösteren Petrol Ofisi, POAIR markasıyla sürdürdüğü faaliyetleriyle sektörünün önde gelen firması konumundadır. POAIR, yurt içinde ve yurt dışında 200’ün üzerinde yerli ve yabancı hava yolu şirketine hizmet vermektedir.

Denizcilik Faaliyetleri PO Marine

Petrol Ofisi, denizcilik sektöründe, POMARINE markasıyla hizmet vermektedir. POMARINE, denizcilik sektöründe transit, ÖTV’siz, gümrüklü yakıtlar ve deniz madeni yağlar hizmetlerini bir arada sunabilen tek şirkettir. Türkiye’nin tüm sahil şeridi boyunca konumlandırılmış 7 deniz terminali ve 1 yüzer istasyonu bulunmaktadır. Türkiye denizlerinin tamamında gümrüklü ve transit yakıt ikmali yapabilen tek marka konumundadır ve her yıl ortalama 700.000 ton üzerinde deniz yakıtı ikmali gerçekleştirmektedir.

Madeni Yağlar

Madeni Yağ Satışları

Petrol Ofisi Madeni Yağları’nın dağıtım ve perakende satışı, büyük ölçüde şirketin yurt çapına yayılmış akaryakıt istasyonları ve 28 distribütör firma yoluyla gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda, Petrol Ofisi tarafından doğrudan kamu ve özel sektör kuruluşlarına ve yetkili otomotiv servislerine de satışı yapılan Petrol Ofisi Madeni Yağları, lider konumda olduğu Türkiye pazarının yanı sıra Avrupa, Afrika ve Ortadoğu’da 33 ülkeye ihraç edilmektedir.

Madeni Yağ Üretimi - Derince Madeni Yağ Fabrikası

Kocaeli Derince Madeni Yağ Fabrikası, yıllık 140.000 ton üretim ve 40.000 tonluk hammadde depolama kapasitesiyle Türkiye’nin en büyük madeni yağ üretim ve dolum tesisidir. 50.000 m²’si kapalı olmak üzere toplam 120.000 m² alan üzerine kurulu olan fabrikada, Petrol Ofisi’nin pazara sunduğu otomotiv yağları, endüstriyel yağlar, antifrizler, hidrolik fren yağları ve gresler üretilmektedir.

Teknik Hizmetler

Petrol Ofisi Laboratuvar Analiz Hizmetleri (POLA), özellikle endüstriyel müşterilere, lojistik firmalarına ve denizcilik sektörüne yönelik olarak madeni yağ analizleri gerçekleştirmektedir. Müşterilerin yağ analizi sonuçlarına internetten de ulaşabildikleri bu hizmetten, her geçen yıl daha fazla müşteri istifade etmektedir. Bunun yanında müşterilere yerinde hizmet verilmesini sağlayan “Diagnostik Servisler” kapsamında kullanıcılarının karşılaştığı problemler Petrol Ofisi’nin uzman mühendis kadrosu tarafından yerinde analiz edilmekte ve gerekli ekipmanlarla donatılmış özel araçlarla soruna anında müdahale edilmektedir.

Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi - POTEM

Modern teknolojilerle donatılmış Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi (POTEM) 1.200 m² kapalı alanı, gelişmiş donanımı ve uzman personeliyle, Türkiye ve yakın coğrafyasının kendi alanındaki en gelişmiş laboratuvarıdır. Ürünlerinin araç ve motor üreticilerinin beklenti ve standartlarına uygunluğuna önem veren Petrol Ofisi, POTEM’de Ar-Ge çalışmalarını aralıksız sürdürmekte ve en son teknolojik gelişmeler ışığında yeni ürün çalışmalarına devam etmektedir.

İkmal ve Lojistik

İkmal ve İthalat Faaliyetleri

Petrol Ofisi, satışını yaptığı yakıtları yurt içinde Tüpraş’tan ve diğer dağıtım şirketlerinden; yurt dışında ise Rusya, Yunanistan, Bulgaristan, Malta, Mısır, İsrail, İtalya, İspanya, Libya, Hindistan, Portekiz, Romanya, Güney Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Türkmenistan’dan temin etmektedir.

Terminaller ve Depolama Faaliyetleri

Petrol Ofisi, Türkiye’nin çeşitli bölgelerine dağılmış toplam 8 adet akaryakıt Terminali ve 1 adet LPG Terminali ile yaklaşık 1 milyon m³ ürün depolama kapasitesine sahiptir. Bu kapasite Türkiye genelindeki toplam akaryakıt depolama kapasitesinin yaklaşık %20’sine denk gelmektedir. Bu terminallere ikmal genel olarak deniz yoluyla, akaryakıt ve LPG gemi tankerleri ile yapılmaktadır. Bunun dışında boru hattı ile ve demiryolu vagonları ile de ikmal ve teslim yapılmaktadır.

Taşıma Faaliyetleri

Petrol Ofisi’nin ürün tedariğinde Karayolu Taşımacılığı, Demiryolu Taşımacılığı ve 5 Gemilik Filosu ile Denizyolu taşımacılığı ile ürün taşınmaktadır.

Pazarlama

Pazarlama Departmanı’nın temel olarak amacı marka sağlığı üzerinde çalışarak markamızın varlığını uzun vadede sağlıklı şekilde sürdürmek, müşterilerle güçlü bir bağ kurmak ve sadık müşteriler yaratarak şirketimizin karlı şekilde büyümesini sağlamaktır.

Pazarlama Departmanı altında temel olarak Müşteri Deneyimi, İç görü ve İş Analitiği, Marka Pazarlama ve Ticari Pazarlama birimlerimiz ile hem akaryakıt hem oto gaz hem de madeni yağ markalarımızın marka sağlığı ve pazar payı artışına çalışırken aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları da yürütülmektedir.

Kurumsal Kimlik ve Marka Yönetimi

Kurt başı ve altında Petrol Ofisi yazısıyla birlikte kullanılan kurumsal logomuz, Petrol Ofisi’nin köklü geçmişinden aldığı güçle geleceğe güvenle ilerlemesini sembolize etmektedir. 2018 yılında yenilenen kurumsal kimlik, markamızın itibarı, temsili ve algısı için son derece büyük önem taşımaktadır.

Sosyal Lig

Sosyal Lig, belirli bir bütçe dahilinde Türkiye Süper Lig futbolcularından kadro kurduğunuz ve gerçek maç istatistiklerine göre puan topladığınız, App Store ve Google Play üzerinden indirilerek veya Facebook’tan oynanabilen bir fantezi futbol uygulamasıdır.

Sadakat Programları, İşbirlikleri ve Sponsorluklar
 • Müşteri Sadakat Programları: Positive Card ve ÖdeGeç

 • Mobil Uygulama İşbirlikleri: Banka İşbirlikleri, Sadakat Programları İşbirlikleri, Akaryakıt Dışı Satış İşbirlikleri, Havayolları İşbirlikleri, Süpermarket İşbirlikleri, Kahve ve Gıda zincirleri ile İşbirlikleri

 • Geliştirilen Ürün ve Teknolojiler: Elektrikli Otomobiller için e-POwer, Güneş Enerjili İstasyonlarımız s-POwer, Active3 Teknolojili Vmax Yakıtlar

 • YES (Yakıt Emniyet Sistemi): POGaz %100 Garantili LPG

 • Sponsorluklar: Altınordu FK ile Yol Arkadaşlığı Niğde Anadolu FK ile Yol Arkadaşlığı (PO/Gaz markası ile) Sarıyer Belediyesi Kadın Voleybol Takımı Forma Sponsorluğu (Maxima markası ile)

Diğer İş Birimleri/Destek Fonksiyonlar

Tüm bunların yanı sıra daha birçok fonksiyon ve birim ile Gelişimin Öncüsü olmaya devam ediyoruz.

- İnsan Kaynakları

 • Yetenek Yönetimi

 • İK Operasyon

 • Ücretlendirme ve Yan Haklar

 • İK İş Ortaklığı

 • İdari İşler

- Finans

 • Kurumsal Proje Yönetim Ofisi ve İş Geliştirme

 • Dış Ticaret ve Gümrük Operasyonları

 • Finansal Raporlama ve Bütçe

 • Satınalma

 • Kredi Risk

 • Hazine ve Sigorta

 • Bilgi Teknolojileri

 • Finans Operasyonları

 • O2C (Order to Cash)

- Sağlık, Emniyet, Çevre, Güvenlik (SEÇG)

 • SEÇG

 • İç Denetim

Adaylar için İpuçları ve Sıkça Sorulan Sorular

PETROL OFİSİ A.Ş. KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA BİLGİLENDİRME METNİ

İş ilanlarımızı görüntülemek için tıklayın

Manifestomuz

Gelişim yolculuğu Petrol Ofisi’nde başlar

Petrol Ofisi, kurulduğu günden bugüne, kaynaklarını bu topraklardan almış olmanın gururuyla nesilden nesle güvenle hizmet verdi. Türkiye’nin dört yanında, lider ve köklü duruşuyla yıllar içerisinde “gelişim” kavramıyla özdeşleşti. Tükenmek bilmeyen enerjisi ve farklı fikirlere değer veren kültürü ile hep gelişime öncülük etti. Toplumsal kalkınmada sağladığı rol ve güçlü geçmişini yenilikçi, çevik bir gelecek ile birleştiren vizyonu sayesinde bu yolculukta hep “Gelişimin Öncüsü” oldu. Petrol Ofisi’nde çalışarak hem kendi gelişiminin öncüsü olursun hem de şirketimizin daha ileri gitme yolculuğuna ortak olursun.

 

İşveren Markamızın Ana Unsurları

 
İşveren markamızın temelini oluşturan işveren vaadimizi üç ana unsur ayakta tutar:


 
 

Gururla Dolu Yolculuğumuzda Gelişimin Öncüsü

Biz, hikayesi olan bir markayız. Tüm Türkiye’nin güvendiği, çalışma arkadaşlarımızın “Petrol Ofisi’nde çalışıyorum.” demekten gurur duyduğu bir şirketiz. Petrol Ofisi tüm çalışma arkadaşlarımızın kariyeri için, başta enerji sektörü olmak üzere, çok güçlü ve önemli bir referanstır.


 

Dönüşüm Yolculuğumuzda Gelişimin Öncüsü

Gücümüzü köklerimizden alarak, yenilikçi ve çevik bir marka olmaya doğru evirildiğimiz bu dönüşüm yolculuğunda çalışanlarımızı da geliştiren ve dönüştüren bir şirketiz biz. Her seviyeden çalışanın fikrini sunabileceği ve hatalardan öğrenme becerilerini geliştirebileceği çalışma kültürümüzle, çalışanlarımıza üst yönetimin de dahil olduğu projelerin bir parçası olma, yeni yollar deneme ve önemli kararlara etki etme fırsatını sunarız.


 

Liderlik Yolculuğumuzda Gelişimin Öncüsü

Biz, Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biriyiz. Kendi sektörünün lideri, işinde uzman, finansal sürdürülebilirliği oldukça güçlü bir şirketiz. Bu yolculukta lider olmaya ve kalmaya devam etmek için gelişimde öncü olacak liderler yetiştiririz.

 

Neden Petrol Ofisi'ne başvurmalıyım?

 

Biz, yalnızca kendi sektörünün lideri değil; tüketicilerin her zaman güvendiği, kendi sektörü dışında da iş ortaklıkları ile gelişime öncülük eden, Türkiye’de adı hep “gurur” ile birlikte anılan eşsiz bir kurumuz ve Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biriyiz. İşveren vaadimiz aynı zamanda taahhüdümüz. Kişisel, profesyonel ve kurumsal gelişim bizim ana motivasyonumuz. Bu nedenle sunduğumuz ücret ve yan faydaların ötesinde, çalıştığı kurumla gurur duymak isteyen, her an her gün gelişimin önemine inanan ve yatırım yapan bir kurumda kariyerine devam etmek isteyen tüm yetenekler için en doğru adreslerden biriyiz. Buradan hareketle: “Petrol Ofisi’nde çalışarak hem kendi gelişiminin öncüsü olursun, hem de şirketimizin daha ileri gitme yolculuğuna ortak olursun”.

İK Vizyonumuz

Prensibimiz fark yaratmak ve gelişmek

“Gelişimin Öncüsü” işveren vaadimizi Petrol Ofisi ile yolları kesişen tüm iç ve dış adaylar ile mevcut ve eski çalışanlar için mümkün olan her an gerçekleştirmektir. Yenilikçi, veri odaklı İK bakış açılarını ve teknolojilerini Petrol Ofisi’ne kazandırarak geliştirilen ve iyileştiren İK uygulamalarını sektörde de lider konuma getirmektir.

 

Ekibimiz

 

Genç, dinamik, farklı uzmanlıklara ve çeşitli yetenek setlerine sahip bir İnsan Kaynakları takımıyız. Aday ve çalışan yolculuğunun tüm sürecini aynı kalite ve etkinlikte yaşatmayı hedefleriz. İş birimlerinin İK ihtiyaçlarını karşılamanın ötesinde kendimizi kurum içi danışmanlar olarak konumlandırır, insan ve insan yönetimine dair tüm süreçlerde çalışma arkadaşlarımıza koçluk yaparız. İşini ve şirketini çok seven mutlu bir ekip olarak Petrol Ofisi’ni geleceğe taşıyacak insan kaynağını yapılandırmak ve korumak ana misyonumuzdur. Çalışanlara en iyi gelişim fırsatlarını sunmak, Türkiye’de gelişimin adı olan Petrol Ofisi’ni işveren olarak da aynı duygularla zihinlere kazımak en temel hedefimiz. Adaylarımız için ise, hedeflediğimiz kitlede bilinirliğimizi ve tercih edilebilirliğimizi arttırırken, en pozitif aday deneyimini yaşatarak onları takımımızın birer üyesi haline getirerek, gelişim yolculuklarında iz bırakan bir yer olmayı arzu ediyoruz.

 

Demografik Verilerimiz

Bize Ulaşın

Aklınıza takılan bir konu mu var?

Hakkımızda merak ettiğiniz veya ulaşmak istediğiniz bilgi ve süreçler için SSS başlığı altında yer alan yanıtlarımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu alanda aradığınızı bulamadıysanız aşağıdaki ikona tıklayıp formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.