Mortech Oil 460

Mortech Oil 460

Mortech Oil 460

Çok ağır şartlarda çalışan saç ve çubuk çekme hadde makinelerinin tek veya iki merkezli yağlama sistemleri için geliştirilmiştir. Aşınma önleme özellikleri geliştirilmiş, Amerikan Morgan firması şartnamesini karşılayan sirkülasyonlu hadde makinesi yatak yağıdır.

Kullanıldığı Yerler

Düşük ve çok yüksek devirlerde çalışan tek merkezli yağlama sistemi olan hadde makinelerinde, iki merkezli yağlama sistemi olan “No-Twist” hadde makinelerinin yüksek devirli son ünitelerinde, düşük devirli başlangıç ünitelerinde ve aynı sistemde yer alan diğer makine parçalarında, ekipman üreticisinin önerileri esas alınmak kaydı ile düşük devirler için daha yüksek viskoziteli Mortech Yağları kullanılmalıdır.

Özellikleri ve Faydaları

• Yüksek miktarda suyun bulunduğu ortamlarda suyu hızla bünyesinden atarak kuvvetli bir yağ filmi oluşturur. • Ağır ve darbeli yüklerde metal yüzeyler arasında tampon yağ filmi oluşturarak aşınmaları en aza indirir. • Paslanma ve korozyona karşı sistemi mükemmel korur. • Yüksek oksidasyon direnci çok uzun servis ömrü sağlar. • Yağ tüketimini azaltarak işletme maliyetlerini düşürür. • Köpürmeye karşı yükseltilmiş direnci ile köpürmez, kavitasyon kaynaklı aşınmaları önler.

İletişim Formu

Teşekkürler

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.En kısa sürede verdiğiniz mail adresi veya telefonunuz aracılığı ile dönüş yapılacaktır.

Hata oluştu!

İletişim formunu gönderirken bir hata ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Daha Fazla Bilgi ve Teknik Destek