Maxima HYBRID 0W-20

Maxima HYBRID 0W-20

Maxima HYBRID 0W-20

Maxima HYBRID 0W-20, son teknolojiye sahip binek ve hafif ticari araç motorları için güncel egzoz emisyon regülasyonlarına uygun olarak dizayn edilmiş, düşük küllü, tam sentetik motor yağıdır.

Kullanıldığı Yerler

Maxima HYBRID 0W-20, yeni nesil hibrit teknolojili araçlar ile, benzinli veya dizel motora sahip hafif ticari ve binek araçlar için üretilmiş, start-stop teknolojisinin anlık yağlama ihtiyacına hızlı cevap verebilen, yakıt ekonomisi odaklı motor yağıdır. ACEA C5 performans seviyesinde motor yağı talep eden, partikül filtreli araç motorlarında kullanılabilir.

Özellikleri ve Faydaları

• Düşük viskozitesi ile sürtünme kayıplarını azaltarak yakıt ekonomisi sağlar. • Motor soğuk iken ilk çalıştırma ve trafikte start-stop aşınmalarını en aza indirerek motor ömrünü uzatır. • Kararlı yapısı ile motoru uzun süre korur, yağ değişim süresini uzatır. • Tortu oluşumunu engelleyen yapısı ile motoru temiz tutar

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar

API SN/CF, ACEA C5, VOLVO VCC RBS0-2AE, FIAT 9.55535 DSX / DM1

İletişim Formu

Teşekkürler

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.En kısa sürede verdiğiniz mail adresi veya telefonunuz aracılığı ile dönüş yapılacaktır.

Hata oluştu!

İletişim formunu gönderirken bir hata ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Daha Fazla Bilgi ve Teknik Destek