Maxima HYBRID 0W-16

Maxima HYBRID 0W-16

Maxima HYBRID 0W-16

Maxima HYBRID 0W-16, son teknolojiye sahip binek ve hafif ticari araç motorları için güncel egzoz emisyon regülasyonlarına uygun olarak dizayn edilmis, düsük küllü, tam sentetik motor yağıdır.

Kullanıldığı Yerler

Maxima HYBRID 0W-16, yeni nesil hibrit teknolojili araçlar ile, benzinli veya dizel motora sahip haf ticari ve binek araçlar için üretilmis, start-stop teknolojisinin anlık yaglama ihtiyacına hızlı cevap verebilen, yakıt ekonomisi odaklı motor yagıdır. ACEA C2 performans seviyesinde motor yagı talep eden, partikül ltreli araç motorlarında kullanılabilir.

Özellikleri ve Faydaları

• Düsük viskozitesi ile sürtünme kayıplarını azaltarak yakıt ekonomisi saglar. • Motor soguk iken ilk çalıstırma ve trakte start-stop asınmalarını en aza indirerek motor ömrünü uzatır. • Kararlı yapısı ile motoru uzun süre korur, yag degisim süresini uzatır. • Tortu olusumunu engelleyen yapısı ile motoru temiz tutar.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar

API SN/CF, ACEA C2, ACEA A5/B5, ILSAC GF-5

İletişim Formu

Teşekkürler

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.En kısa sürede verdiğiniz mail adresi veya telefonunuz aracılığı ile dönüş yapılacaktır.

Hata oluştu!

İletişim formunu gönderirken bir hata ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Daha Fazla Bilgi ve Teknik Destek