Maximus XT 10W-40

Maximus XT 10W-40

Maximus XT 10W-40

Sentetik yağ teknolojisiyle üretilmiş, yüksek performanslı ağır hizmet dizel motor yağıdır. Düşük ve yüksek kükürt içeren yakıtlarla çalışan dizel motorlarda mükemmel performans sağlar.

Kullanıldığı Yerler

Turboşarjlı ve düşük emisyonlu dizel motorlar başta olmak üzere dizel motora sahip tüm kamyon, otobüs, tır, iş makinesi ve jeneratör uygulamaları için önerilir. DPF ve SCR sistemine sahip araçlar için Maximus LA 10W-40 kullanılması önerilir.

Özellikleri ve Faydaları

• Yüksek devir ve sıcaklıklarda aşınmaları önleyerek tüm turboşarjlı ve turboşarjsız motorlarda güvenli kullanım sağlar. • Düşük sıcaklıklarda da mükemmel yağlama yaparak üstün koruma ve yakıt ekonomisi sağlar. • Motoru temiz tutarak yanma verimini ve motor gücünü artırır. • Uzun conta ve keçe ömrü sağlar. • Uzun ömürlüdür

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar

API CI-4, ACEA E7-16, Cummins CES 20078, Detroit Diesel DDC 93K215, Deutz DQC III-10, Mack EO-N, MAN M3275-1, MB 228.3, MTU TYPE 2, Renault Trucks RLD, Volvo VDS-3

İletişim Formu

Teşekkürler

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.En kısa sürede verdiğiniz mail adresi veya telefonunuz aracılığı ile dönüş yapılacaktır.

Hata oluştu!

İletişim formunu gönderirken bir hata ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Daha Fazla Bilgi ve Teknik Destek