Maximus HD-E 10W-40

Maximus HD-E 10W-40

Maximus HD-E 10W-40

Modern sistemlere sahip ağır hizmet dizel motorlarının mükemmel yağlanmasını sağlamak amacıyla üretilmiştir. Euro V standartlarına göre SCR sistemleri ile uyumlu çalışır.

Kullanıldığı Yerler

Tüm yüksek hızlı ve dört zamanlı ağır vasıta dizel araçlarda kullanılır. Taşımacılık, inşaat, madencilik ve tarım gibi sektörlerdeki ağır vasıtalarda, iş makinelerinde ve uzun yol filolarında kullanılması önerilir. DPF'li olan ve olmayan araçlar ile EGR ve SCR'li motorlar için uygundur. Özellikle modern Volvo ağır hizmet araçları için önerilmektedir.

Özellikleri ve Faydaları

• Özel düşük küllü formülü ile sürtünmeyi ve aşınmayı önleyerek motoru ve partikül filtresini korur. • Uzun yağ değişim aralığı ve yakıt tasarrufu sunar. • Piston birikintisini ve tortu oluşumunu engelleyerek etkili piston temizliği sağlar. • Egzoz emisyon kontrolü ile çevreyi korur.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar

API CK-4, ACEA E6/E8/E9/E11, MB 228.31, MB 228.51, VOLVO VDS-4.5, VOLVO Mack EOS-4.5, Renault VI RLD-3, CUMMINS CES 20086, DEUTZ DQC IV-18 LA, MAN M3775, DDC 93K-222, CAT ECF-3/ECF-2

İletişim Formu

Teşekkürler

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.En kısa sürede verdiğiniz mail adresi veya telefonunuz aracılığı ile dönüş yapılacaktır.

Hata oluştu!

İletişim formunu gönderirken bir hata ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Daha Fazla Bilgi ve Teknik Destek