Maximus HD 15W-40

Maximus HD 15W-40

Maximus HD 15W-40

Üstün kaliteli baz yağlara ileri teknoloji katıkların ilavesiyle formüle edilmiş, ultra yüksek performanslı Euro 5 ve Euro 6 araçlara uygun motor yağıdır.

Kullanıldığı Yerler

Tüm yüksek hızlı ve dört zamanlı ağır vasıta dizel araçlarda kullanılır. Taşımacılık, inşaat, madencilik ve tarım gibi sektörlerdeki ağır vasıtalarda, iş makinelerinde ve uzun yol filolarında kullanılması önerilir. DPF'li olan ve olmayan araçları ile EGR ve SCR'li motorlar için uygundur. Özellikle modern Volvo ağır hizmet araçlar için önerilmektedir.

Özellikleri ve Faydaları

• Özel düşük küllü formülü ile sürtünmeyi ve aşınmayı önleyerek motoru ve partikül filtresini korur. • Uzun yağ değişim aralığı ve yakıt tasarrufu sunar. • Piston birikintisini ve tortu oluşumunu engelleyerek etkili piston temizliği sağlar. • Egzoz emisyon kontrolü ile çevreyi korur.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar

API CK-4/SN, ACEA E9-16, JASO DH-2, CAT ECF-3/ECF-2/ECF-1-a, Cummins 20086, Detroit Diesel DFS93K222, Deutz DQC III-10LA, Ford WSS-M2C171-F1, Mack EO-S-4.5, MAN M3775, MB-Approval 228.31, MTU Type 2.1, Renault Trucks RLD-4/3, Volvo VDS-4.5

İletişim Formu

Teşekkürler

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.En kısa sürede verdiğiniz mail adresi veya telefonunuz aracılığı ile dönüş yapılacaktır.

Hata oluştu!

İletişim formunu gönderirken bir hata ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Daha Fazla Bilgi ve Teknik Destek