Maximus HD 10W-40

Maximus HD 10W-40

Maximus HD 10W-40

Üstün kaliteli sentetik baz yağlara ileri teknoloji katıkların ilavesiyle formüle edilmiş, ultra yüksek performanslı Euro V ve Euro VI araçlara uygun, tam sentetik motor yağıdır.

Kullanıldığı Yerler

Tüm yüksek hızlı ve dört zamanlı ağır vasıta dizel araçlarda kullanılır. Taşımacılık, inşaat, madencilik ve tarım gibi sektörlerdeki ağır vasıtalarda, iş makinelerinde ve uzun yol filolarında kullanılması önerilir. DPF'li olan ve olmayan araçlar ile EGR ve SCR'li motorlar için uygundur. Özellikle modern Volvo ağır hizmet araçları için önerilmektedir

Özellikleri ve Faydaları

• Özel düşük küllü formülü ile sürtünmeyi ve aşınmayı önleyerek motoru ve partikül filtresini korur. • Uzun yağ değişim aralığı ve yakıt tasarrufu sunar. • Piston birikintisini ve tortu oluşumunu engelleyerek etkili piston temizliği sağlar. • Egzoz emisyon kontrolü ile çevreyi korur.

Karşıladığı Şartnameler ve Onaylar

API CK-4/SN, ACEA E7/E9/E11, MB-Approval 228.31, VOLVO VDS-4.5, RENAULT TRUCKS RLD-3, MAN M3775, CUMMINS 20086, MTU Type 2.1, MACK EOS 4.5, JASO DH-2, CATERPILLAR ECF-3/ ECF-2/ECF-1-a, DEUTZ DQC III-18LA, DETROIT DIESEL DDC93K222

İletişim Formu

Teşekkürler

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.En kısa sürede verdiğiniz mail adresi veya telefonunuz aracılığı ile dönüş yapılacaktır.

Hata oluştu!

İletişim formunu gönderirken bir hata ile karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Daha Fazla Bilgi ve Teknik Destek