Nasıl Üye Olunur?

Hızlı, kolay ve fırsatlarla dolu

Petrol Ofisi mobil kullanıcıları, hızlı bir şekilde üyelik adımlarını tamamlayarak Positive Card üyesi olabiliyor ve kart taşımalarına gerek kalmadan akaryakıt ve otogaz alımlarından Positive Puan kazanıyorlar. Bunun için üyelik sırasında araçlarının plakalarını kaydetmek ve ilk yakıt alışverişleri sonrası Petrol Ofisi marketlerinde yer alan POS’larımızda mobil uygulamada kayıtlı cep telefonu ve plaka eşleştirmesinin yapılması yeterli.

Sadakat programı üyelerinin alışveriş alışkanlıkları, sıklıkları ve harcamalarına özel tasarlanan kampanyalara Petrol Ofisi mobilde tek tıkla ulaşılabilir. Petrol Ofisi mobil kullanıcıları kendilerine özel hazırlanan bu kampanyaların detaylarına mobil ana sayfa üzerinden kolayca erişebilir, yakıt alışverişlerinde anında faydalanabilir, harcama ve kazanımlarını Hesabım sekmesinde takip edebilirler.

Mobil kullanıcıları kendilerine en yakın istasyonu görüntüleyebilir, istasyonlarımızda sunduğumuz ürün ve hizmetlerle filtreleyebilir ve gitmek istedikleri istasyona yol tarifi alabilirler.

Petrol Ofisi Mobil Uygulamasını Hemen İndirin

QR kodu okutup, "Petrol Ofisi" uygulamasını indirerek size en yakın Petrol Ofisi istasyonuna ulaşabilirsiniz.
 
QR Code
App Store Google Play Store