ÖDE GEÇ NEDİR?

Petrol Ofisi olarak hayatınıza yepyeni bir ödeme şekli ve kolaylık katıyoruz. ÖDEGEÇ hizmetimizle artık Türkiye genelinde 1.000’den fazla ÖDEGEÇ üyesi istasyonumuzda akaryakıt ödemenizi yapmak için aracınızdan inmenize gerek yok. Ödeyip geçmek için kredi kartınızla eşleştirdiğiniz Positive Card’ınızın pompaya okutulması yeterli.

Tüm kredi kartları ile Positive Card’ınızı eşleştirmek için lütfen tıklayınız.

ÖDEGEÇ'İN AVANTAJLARI NELERDİR?

  • ÖDEGEÇ ile öncelikle çok daha hızlı ve konforlu bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Pompada akaryakıt dolumunuz bittiğinde ödemeniz de alınmış olur.
  • İşe, toplantıya ya da sabırsızlıkla beklediğiniz arkadaş buluşmalarına yetişmeye çalışırken, aracınızdan inmeden bir pit-stop hızında yolunuza devam edebilirsiniz.
  • Araçta çocuğunuz ya da evcil hayvanınız varsa ödeme alanına gittiğinizde yalnız bırakmak ya da onları da yanınızda götürmek zorunda kalmazsınız.
  • Ödeme yaparken, hava şartlarından da etkilenmezsiniz; yağmur rüzgar ya da sıcak hava konforunuzu etkilemez.
  • Trafikte vakit kaybetmek istemeyenlerin başında gelen motosiklet kullanıcıları da kasklarını hatta eldivenlerini bile çıkartmadan akaryakıt ödemelerini yapabilirler.
  • ÖDEGEÇ ile yapılan işlemlerde 3 kat Positive Puan kazanılmaktadır.

ÖDEGEÇ İLE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

*Positive Card pompaya okutulduğunda bankanız belirlediğiniz kredi kartından 300 TL’lik ön provizyon alır. Yakıt alımı tamamlandıktan sonra ön provizyon iptal edilip gerçek yakıt alım tutarı kartınızdan tahsil edilir.
*ÖDEGEÇ kampanyası başka kampanyalarla birleştirilemez.

ÖDEGEÇ'Lİ İŞLEMLERİ TAKİP ETMEK ÇOK KOLAY

ÖDEGEÇ’le ödeme yaptığınızda, yakıt alımınız bittiğinde cep telefonunuza ücretsiz bir SMS gönderilir ve yakıt alım bilgileriniz sizinle anında paylaşılır. Ayrıca petrolofisi.com.tr web sitesi ve “Petrol Ofisi” aplikasyonu üzerinden, “Online İşlemler” menüsü aracılığıyla geçmiş dönem işlemleri da dahil olmak üzere tüm ÖDEGEÇ işlemlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Positive Card’ınızla Kredi Kartınızı eşleştirmek için tıklayınız.

1000’den fazla ÖDEGEÇ üyesi istasyonumuz için lütfen tıklayın.

Daha detaylı bilgi için Sorularınız mı var? Bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Hemen İndirin

QR Code
App Store Google Play Store