Positive Card && Miles&Smiles

Petrol Ofisi ve Türk Hava Yolları işbirliği ilefırsatlara yolculuğunuz başlasın!

Türkiye akaryakıt sektörünün lideri Petrol Ofisi, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Türk Hava Yolları ile birlikte sizlere çok kazandıracak önemli bir işbirliğine imza atıyor.Petrol Ofisi ve THY işbirliği pek çok avantajı da beraberinde getiriyor.
Bu işbirliği, 124 ülkede 300'den fazla uçuş noktası ile dünyanın en çok ülkesine uçan Türk Hava Yolları ile seyahat eden Miles&Smiles üyelerinin yüzünü yakıt alımlarında da güldürecek. Artık uçmayı sevenler, yolların lideri Petrol Ofisi ile ilerleyecek.

TÜRKİYE'NİN İKİ KÖKLÜ MARKASI
PETROL OFİSİ VE TÜRK HAVA YOLLARI

YOLCULUKLARINIZDA DAHA FAZLA
KAZANIN DİYE BİRLİKTE YOL ALIYOR

5 Kata Kadar Daha Fazla Positive Puan
Positive 5x
Miles&Smiles üyeleri, hem Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren, kampanya dahilindeki Petrol Ofisi istasyonlarından yapacakları yakıt alımlarında 5 kata kadar daha fazla Positive Puan kazanacak, hem de biriktirdikleri Miller ile araçlarına anında yakıt alabilecek.
Card Match
Petrol Ofisi ve THY işbirliğinin sağladığı bu avantajlardan yararlanmak isteyenlerin Positive Card ve Miles&Smiles üyeliklerini bir kez eşleştirmeleri yeterli.
Gift Fuel Oil
Bu işlemden sonra anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından eşleştirme yaptıkları Positive Card’lari ile yapacakları akaryakıt ve otogaz alışverişleri karşılığında Miles&Smiles üyelik statülerine göre kat kat Positive puan kazanıp, hediye yakıt alabilecekler.
Miles&Smiles Üyelik Statülerine Göre Puan Kazanımı
Classic
Classic Card

2kat

Positive Puan

Classic Plus
Classic Plus Card

3kat

Positive Puan

Elite
Elite Card

4kat

Positive Puan

Elite Plus
Elite Plus Card

5kat

Positive Puan

Milleriniz Anında Yakıta Dönüşsün!

Positive Card ve Miles&Smiles üyeliklerini eşleştirenler yakıta dönüştürmek istedikleri Mil miktarını belirleyip, biriken Millerini kolayca yakıta dönüştürebilecek ve anında Petrol Ofisi istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve otogaz yakıt alımlarında kullanabilecekler.

1.000 mil
50 TL yakıt
Her 1.000 Mil, Petrol Ofisi’nde hemen kullanmaya hazır 50 TL değerinde yakıta dönüşecek ve anında Positive Card’ınıza yüklenecek.
Miles&SMiles Millerinizi yakıta dönüştürdükten sonra tek yapmanız gereken Petrol Ofisi istasyonlarındaki Market Satış Görevlilerine Positive Card’ınızı vererek hediye yakıtınızı kullanmak istediğinizi söylemek.