Petrol Ofisi 1941’den bu yana edindiği tecrübe, Ar-Ge gücü ve sektörel uzmanlığıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamayı hedefler. Teknolojik ürünleri ve üstün teknik hizmetleri ile Petrol Ofisi’nin müşterilerine sağlamayı amaçladığı faydalar şunlardır:

Yağ maliyetlerinde tasarruf
  • Daha az satın alma gideri
  • Daha az yağ tüketimi
  • Yağ değişim aralıkları optimizasyonu
Bakım giderlerinde azalma
  • Daha az yedek parça tüketimi
  • Daha az işçilik
  • Daha uzun servis süresi
İşletme veriminde artış
  • Ortalama tamir süresinde ve arıza sıklığında azalma
  • Daha az enerji kaybı
  • Ekipman güvenilirliğinde artış

Satış öncesi ve satış sonrası çözüm ortağınız olarak hep yanınızdayız.

Sürekli olarak yüksek kapasitede çalışan ekipmanlarınızın ne gibi sorunlar yaşayacağını önceden öğrenmek, gerekli önlemleri alarak maliyetlerinizden tasarruf etmek ve ekipmanlarınızın sorunsuz bir şekilde çalıştığını görmek istemez miydiniz?

Laboratuvar Hizmetleri

Petrol Ofisi tarafından geliştirilen Madeni Yağ Analiz Sistemi ile ekipmanlarınızdan alınan madeni yağ örnekleri, Türkiye’nin en donanımlı madeni yağ laboratuvarı olma özelliğini taşıyan Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi'nin uzman ekibi tarafından en teknolojik cihazlar kullanılarak analiz edilir. Ekipmanlarınızda kullanılan yağ örneklerinin analiz edilmesi ile kestirimci bakım davranışlarına uygun ekipmanınıza özel teknik raporlar oluşturulur.

Madeni Yağ Analiz Sistemi sayesinde;

Ekipmanınızda oluşabilecek muhtemel arızalar önceden tespit edilebilir.

Yağ değişim sürelerinin uzaltılması sağlanır.

Ekipmanınızı daha uzun sürelerde daha verimli çalıştırarak tasarruf edebilirsiniz.

Yedek parça, işçilik ve satın alma maliyetlerinizde tasarruf sağlanabilir

Yağ analizlerinizi dijital olarak takip etmek ve raporlarınızı incelemek için aşağıdaki butona tıklayarak Madeni Yağ Analiz Sistemi POLA giriş sayfasına gidebilirsiniz.

Petrol Ofisi, teknik destek ihtiyaçlarınız ve karşılabileceğiniz sorunlara uzman mühendis kadrosuyla özel dizayn edilen ve gerekli tüm ekipmanlarla donatılan mobil araçlar ile yerinde müdahale eder.

Yerinde hizmet anlayışıyla oluşturulan Madeni Yağ Diagnostik Servisleri ile aşağıdaki hizmetler sunulur:

Kirlilik ölçümü

Yağda su ölçümü

Acil durumlarda filtreleme

Metal işleme yağlarının düzenli kontrolü hizmetlerini sunar.

Bugüne kadar 100.000’in üzerinde tüketici ve teknik personele yerinde eğitim veren Petrol Ofisi, konusunda uzman mühendislerden oluşan Madeni Yağ Eğitim Ekibi ile sizleri yerinizde ziyaret eder. Her türlü teknik donanımdan yararlanarak,

Yağlama teknolojileri

Yağların üretimi ve uygulamaları

Yağlama ve stoklamada dikkat edilmesi gerekenler

Karşılaşılabilecek problemler ve problem çözme teknikleri

gibi konularda ihtiyacınıza uygun, çalışanlarınızın teknik seviyesine göre uyarlanmış özel ve interaktif madeni yağ eğitim programları sunar.

Petrol Ofisi, teknik eğitim hizmetleri ile çalışanlarınızın gelişimine katkıda bulunarak, tesisinizde karşılaşacakları sorunlara daha hızlı çözüm üreterek bakım ve maliyet masraflarınızdan tasarruf etmenize yardımcı olur.Hem makina parkurundaki ekipmanların hem de filonuzdaki araçların bakımlarının daha dikkatle yapılması için düzenli olarak teknik eğitim programlarımızdan faydanalanabilirsiniz.

Petrol Ofisi, konusunda uzman mühendislerden oluşan Teknik Hizmetler ekibi ile sahada da yanınızdadır. Taleplerinize hızlı, gerçekçi ve güvenilir çözümler üretir.

Yerinde ziyaretler gerçekleştirilerek makina parkurunuz ve filonuz için yağlama noktaları tespit edilir. Kullanılan yağlar ve yağlama periyotları belirlenerek yağlama rehberleri ve raporları hazırlar.

Madeni yağların sisteme uygunluğu yağlama teknolojilerindeki gelişmeler ışığında kontrol edilir, yeni geliştirilen ürünlerin sağlayacağı faydalar analiz edilir.

Satış öncesi ve sonrası sahada gerekli incelemeleri yapan Petrol Ofisi uzman ekibi;

Bakım onarım maliyetlerinde tasarruf

Arızalarda azalma

Gereksiz yağ kullanımının engellenmesi

Yağ değişim sürelerinde optimizasyon

Üretkenlik ve verimlilikte artış

Ekipman ömürlerinde artış

gibi saha çalışmalarının tamamını kapsayan ve size sağladığı katkıları içeren yıllık fayda raporunuzu hazırlayarak sunar.