Petrol Ofisi’nde 25 TL MaxiPuan!

16 Kasım - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişine yine Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi’nde yakıt alışverişinde kullanmak üzere 25 TL MaxiPuan! Kampanya alışverişlerinden en az birinin temassız Maximum Kart Öde-Geç özelliğiyle ya da Maximum Mobil Öde-Geç ile yapılması halinde ise toplam 40 TL MaxiPuan!

  • 16 Kasım - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Maximum Kart sahibi müşterilerin, Maximum anlaşmalı ve kampanyaya dahil Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerine yine Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapacakları yakıt alışverişlerinde kullanmak üzere 25 TL MaxiPuan yüklenecektir. Kampanya dahilinde gerçekleştirilen alışverişlerin en az birini temassız Maximum Kart Öde-Geç özelliğiyle ya da Maximum Mobil Öde-Geç'ten gerçekleştiren müşterilere Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapacakları yakıt alışverişlerinde kullanmak üzere 40 TL MaxiPuan yüklenecektir. MaxiPuan'lar 4 Ocak 2019 tarihinde yüklenecek olup, son kullanma tarihi 18 Ocak 2019'dur. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek olup en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
  • 40 TL MaxiPuan için kampanya dahilinde en az bir alışverişinin temassız Maximum Kart Öde-Geç özelliğiyle ya da Maximum Mobil Öde-Geç’ten ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Maximum Kart sahipleri, Maximum Mobil veya maximum.com.tr kampanya sayfasına girip kayıt olabilir ya da "PO" yazıp boşluk bırakarak kartların son 6 hanesini yazarak 4402 ‘ye SMS ile gönderebilir. Maximiles, MercedesCard ve Bankamatik Kartları kampanyaya dahil olup Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Bankamatik Kartlar ile Maximum Mobil Öde-Geç işlemi gerçekleştirilememektedir. Maximum Mobil Öde-Geç yalnızca benzin ve dizel yakıt alımlarında kullanılabilmektedir. Kampanya kapsamında işlemlerin Maximum üye işyeri Petrol Ofisi istasyonlarındaki Maximum anlaşmalı İş Bankası POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Detaylı bilgi Maximum Mobil, www.maximum.com.tr ve www.petrolofisi.com.tr ‘de.