Migros Kampanyası

12 Eylül – 09 Ekim 2019 tarihleri arasında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde toplam 30 TL puan hediye! Üstelik Kampanyadan 2 defa faydalanarak 60 TL değerinde puan hediye!

Kampanya Şartları:

 • Kampanya 12 Eylül – 9 Ekim 2019 tarihleri arasında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros, 5M Migros, Migrosjet, Macrocenter ve Sanal Market'ten hem Money hem de Positive Card sistemine kayıtlı Money Kart veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde 150 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz, Migros grup mağazalarından da tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, 15 TL değerinde (15) Money ve 15 TL değerinde (1500) Positive Puan, toplam 30 TL değerinde puan kazanabileceklerdir.
 • Kampanyadan her müşteri en fazla 2 kez yararlanabilir, en fazla toplam 60 TL değerinde puan kazanabilir.
 • Hediye puan kazanmak için Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros grup mağazalarından yapacağınız harcamalarınızda mutlaka her iki firmada da aynı kartın kullanılması ve bu kartın hem Money Kart hem de Positive Card sistemine kayıtlı olması gerekmektedir.
 • Farklı kart kullanılırsa puan yüklenmeyecektir.
 • Kullanılacak kartın Positive Card veya Money Kart olması fark etmemektedir. Aynı kartın kullanılması yeterlidir. Positive Card veya Money Kartlar, Money Kart sistemine KAYIT yazılarak 7447'ye SMS gönderilip Money'den SMS ile gelen form doldurularak, Money web sitesinde yer alan form doldurularak (money.com.tr), Migros Çağrı Merkezi aranarak (444 10 44) veya Migros Mobil Uygulaması'nda yer alan kayıt formunu doldurarak kayıt edilebilir. Money Kart ve Positive Card'ların, Positive Card sistemine kaydı için ise AKTIF boşluk 16 haneli kart numarası boşluk AD boşluk SOYAD bilgisi 7627'ye SMS olarak gönderilmeli veya https://www.petrolofisi.com.tr/positive-card/online-islemler sayfası üzerinden form alanının doldurulması gerekmektedir.
 • Money Kart ya da Positive Card alışveriş öncesinde görevliye verilmelidir. Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 21 Ekim 2019'da alım yapılan karta yüklenecek ve ödül puanlar 21 Kasım 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Migros alışverişlerinde harcama tutarına alkol, tütün ürünleri, TL yükleme, Ramazan Kolisi, Kurban, elektronik, dijital oyun kodları dahil değildir. Money kullanılarak yapılan ödemelerde Money tutarı kampanya harcama kotasına dahil değildir. Kampanyaya yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir.
 • Petrol Ofisi alışverişi tüm akaryakıt ve otogaz (yakıt) alımlarında geçerlidir. Ancak kampanya ve indirimler ile birleştirilmeyecektir.
 • Petrol Ofisi'nde kazanılanlar Positive Puanlar sadece Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi'nde akaryakıt veya otogaz (yakıt) alımında kullanılabilecektir.
 • Kazanılan Money'ler ise hem Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında, hem de Migros grup mağazalarında kullanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında Positive Card ve Money başvuru formu genel şartları geçerlidir.
 • Kampanya ve kart kayıtlılık detayları için money.com.tr veya www.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, 444 10 44 Migros Çağrı Merkezi veya 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.