Hepsiburada Mobil uygulaması üzerinden 250 TL ve üzeri alışverişe 25 TL Yakıt Hediye

Hepsiburada Kampanyası

Kampanya Şartları:

 • 19 Ekim 2019 00:00- 31 Ekim 2019 23:59  (bu tarihler dahil) tarihleri arasında Hepsiburada mobil uygulamasından chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, Petrol Ofisi İstasyonlarında geçerli 25 TL (2500 Positive Puan) değerinde yakıt (akaryakıt/otogaz) hediye kodu kazanacaktır.
 • Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli 25 TL değerindeki hediye yakıt kodu, Hepsiburada mobil uygulamasından yapılacak chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 250 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanya Hepsiburada mobil uygulamasında geçerlidir, desktop ve mobil site kampanyaya dahil değildir.
 • Hepsiburada mobil uygulamasından yapılacak olan indirimli alışverişlere altın alımları dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazında olup 250 TL ve üzeri Hepsiburada alışverişlerinden yalnızca 1 kez hediye yakıt kodu hak edilebilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan hediye kodunu haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
 • Hediye yakıt kodları, 15 Kasım 2019 tarihinde, kampanya koşullarını sağlayan müşterilere, Hepsiburada tarafından e-posta yoluyla iletilecektir.
 • Hediye yakıt kodunu kullanmak için kampanyaya Petrol Ofisi web sitesinden katılmak zorunludur. Müşterinin www.petrolofisi.com.tr' da yer alan kampanya sayfası üzerinden Adını, Soyadını, GSM, Plaka ve Hepsiburada tarafından verilen kampanya katılım kodunun girilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılan müşterilerin varsa Positive Card'ına yoksa GSM numarasına 25 TL değerinde yakıt hediyesi aynı gün içinde yüklenecektir.
 • Positive Card'ı olan müşterilerin yüklenen yakıt hediyelerini kullanılabilmesi için kartın aktif olması şarttır. Positive Card'ınızı aktif hale getirip şifre alabilmek için https://www.petrolofisi.com.tr/positive-card/online-islemler alanına gerekli bilgileri girilmesi veya AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINIZI aralarında boşluk bırakarak 7627'ye kısa mesaj olarak göndermesi gerekmektedir. ÖRNEK AKTİFLEŞTİRME MESAJI: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ.
 • Petrol Ofisi hediye yakıt (akaryakıt/otogaz) kartları sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt (akaryakıt/otogaz) alımlarında geçerli olacaktır ve nakde çevrilemez.
 • Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Kampanya kapsamında Positive Card başvuru formu genel şartları geçerlidir. Kampanya başarılı katılımı 15.000 kişi ile sınırlıdır. Yüklenen puanların son kullanım tarihi 30 Kasım 2019 23:59'dur.
 • Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez.
 • 19 Ekim 2019 00:00- 31 Ekim 2019 23:59  (ilgili tarih dahil)  (kampanya dönemi) süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/geri gönderim vs.) hediye koduna hak kazanma durumunu etkileyebilir.