Petrol Ofisi Maxima Altınordu’nun forma kol sponsoru oldu

Petrol Ofisi ile İzmir’in köklü futbol kulüplerinden Altınordu arasındaki işbirliğinde bir adım daha atıldı. Petrol Ofisi’nin madeni yağ markası Maxima, Altınordu A Futbol Takımı forma kol sponsoru oldu.

Petrol Ofisi Maxima Altınordu’nun forma kol sponsoru oldu

Türkiye’nin alanlarında lider markaları Petrol Ofisi ve Altınordu işbirliği, Türkiye Madeni Yağ ve Kimyasallar pazarı lideri Petrol Ofisi Madeni Yağlar’ın desteği ile daha da güçlendi.

Petrol Ofisi’nin madeni yağ markası Maxima, Altınordu A Futbol Takımı forma kol sponsoru oldu. Petrol Ofisi ile Altınordu Futbol Kulübü arasında imzalanan sponsorluk sözleşmesi 1 yıl geçerli olacak.

Petrol Ofisi ile Altınordu arasında Ekim 2017’de başlayan üç yıllık işbirliği ise Altınordu A Futbol Takımı forma göğüs sponsorluğu, U12 İzmir Cup ile diğer uluslararası küçük yaş futbol turnuvalarının destekçiliği ve geliştirilecek yeni projeleri kapsıyor.

Hedef 50 milli futbolcu

Bünyesinde yetiştirdiği gençlerle Türkiye futbol milli takımlarına 2012’den yana toplam 39 futbolcu veren Altınordu, bu alanda önemli bir başarıyı elinde tutuyor ve futbol milli takımlarına kazandırılan futbolcu sayısının 50’ye ulaşmasını hedefliyor.