AUTOMATIC FİLO KARTLAR

AutoMatic filo kartlar ile Petrol Ofisi ayrıcalıklarını yaşayın!
Şirketinizin ihtiyaçlarına özel olarak sunduğumuz AutoMatic filo kartlar ile “operasyonunuzu kolayca yönetebilir,” Petrol Ofisi’nin sunduğu “ayrıcalıklardan” faydalanabilirsiniz.

AUTOMATIC FİLO KARTLARI İLE PETROL OFİSİ AYRICALIKLARINI YAŞAYIN!

AutoMatic Filo Club Card
AutoMatic Filo

Club Card

AutoMatic Filo Club Kart AutoMatic Müşterilerimizin çalışanları için tasarlanmış, ÖDE-GEÇ ve Money Club özellikleri ek avantaj sağlayan sadakat kart projesidir.

AutoMatic Filo Lojistik Card
AutoMatic Filo

Lojistik Card

AutoMatic Filo Lojistik Card, taşıtların akaryakıtlarını Petrol Ofisi’nin istasyon ağını kullanarak, araç kullanıcısına verilen kartlar ve istasyonlarımızda bulunan Pos cihazları vasıtasıyla kartın Pos cihazından geçirilip şifresinin girilmesi neticesinde karta önceden yüklenmiş bakiye ile akaryakıt alımı yapmalarını sağlayan, kullanıcılar adına istasyonda nakit yerine geçen bir ödeme aracı sistemidir.

AutoMatic Filo Lojistik Card
AutoMatic Filo

Gift Card

AutoMatic Filo Gift Card, müşterilerine veya müşteri adaylarına pazarlama, promosyon faaliyeti olarak yakıt hediye etmek isteyen firmalar için tasarlanmış, istasyonda nakit yerine geçen bir kart sistemidir.

AutoMatic Filo Border Pass Card
AutoMatic Filo

Border Pass Card

AutoMatic Filo Border Pass Card, uluslararası taşımacılık yapan lojistik firmalarına Petrol Ofisi sınır kapıları istasyonlarında nakit ya da kredi kartı kullanmadan ÖTV’siz ve KDV’siz akaryakıt alımı yapma (Bakanlıkça belirlenmiş bu haklara sahip firmalara) imkânı veren bir kart sistemidir.

AutoMatic Filo Ticari Card
AutoMatic Filo

Ticari Card

Ticari araç sahibi; otobüs, taksi, minibüs ve kamyon türü ticari araçların istasyonlarda çeşitli avantajlar elde etmesini sağlayan bir sadakat kart projesidir.

AutoMatic Filo Çiftçi Card
AutoMatic Filo

Çiftçi Card

Tarım sektöründe çalışan bireylere ve firmalara yönelik istasyonda çeşitli avantajlar sunmaktadır. AutoMatic Filo Çiftçi Card ile yapılan satışlarda kullanıcıya fatura/fiş, istasyonda teslim edilir.

Filo Yönetim

%4'e Varan Tasarruf ve Etkin Filo Yönetimi