POSİTİVE FİLO KARTLARI İLE PETROL OFİSİ AYRICALIKLARINI YAŞAYIN!

Positive Filo Club Card

Positive Filo Club Card

Positive Filo Club Kart AutoMatic Müşterilerimizin çalışanları için tasarlanmış, ÖDE-GEÇ ve Money Club özellikleri ek avantaj sağlayan sadakat kart projesidir.

Positive Filo Lojistik Card

Positive Filo Lojistik Card

Positive Filo Lojistik Card, taşıtların akaryakıtlarını Petrol Ofisi’nin istasyon ağını kullanarak, araç kullanıcısına verilen kartlar ve istasyonlarımızda bulunan Pos cihazları vasıtasıyla kartın Pos cihazından geçirilip şifresinin girilmesi neticesinde karta önceden yüklenmiş bakiye ile akaryakıt alımı yapmalarını sağlayan, kullanıcılar adına istasyonda nakit yerine geçen bir ödeme aracı sistemidir.

Positive Filo Lojistik Card

Positive Filo Gift Card

Positive Filo Gift Card, müşterilerine veya müşteri adaylarına pazarlama, promosyon faaliyeti olarak yakıt hediye etmek isteyen firmalar için tasarlanmış, istasyonda nakit yerine geçen bir kart sistemidir.

Positive Filo Border Pass Card

Positive Filo Border Pass Card

Positive Filo Border Pass Card, uluslararası taşımacılık yapan lojistik firmalarına Petrol Ofisi sınır kapıları istasyonlarında nakit ya da kredi kartı kullanmadan ÖTV’siz ve KDV’siz akaryakıt alımı yapma (Bakanlıkça belirlenmiş bu haklara sahip firmalara) imkânı veren bir kart sistemidir.

Positive Filo Ticari Card

Positive Filo Ticari Card

Ticari araç sahibi; otobüs, taksi, minibüs ve kamyon türü ticari araçların istasyonlarda çeşitli avantajlar elde etmesini sağlayan bir sadakat kart projesidir.

Positive Filo Çiftçi Card

Positive Filo Çiftçi Card

Tarım sektöründe çalışan bireylere ve firmalara yönelik istasyonda çeşitli avantajlar sunmaktadır. Positive Filo Çiftçi Card ile yapılan satışlarda kullanıcıya fatura/fiş, istasyonda teslim edilir.