AutoMatic ile Araç Takip Sistemi’ni birleştirerek Türkiye’de ve dünyada bir ilk olarak aracın yakıt tüketimini ve konumu bir arada sunan filo yönetim sistemidir.

Positive Filo Automatic

NEDEN AUTOMATIC PLUS?

Araç Takip ve Yakıt yönetiminizi tek ekran üzerinden yapabilirsiniz.

Araçlarınızı 7 gün 24 saat sayısal haritalar üzerinden takip edebilirsiniz.

Zaman ve yakıttan tasarruf edip, bakım maliyelerini ve diğer maliyetleri azaltabilirsiniz.

Yakıt yönetimi ile araçlarınıza günlük, haftalık veya aylık limitler koyabilir; böylece şirket çalışanlarınıza araçlarından inmeden ve ücret ödemeden 1.500 üzerinde Petrol Ofisi istasyonundan akaryakıt alma hakkı sunabilirsiniz.

Sürücülere avans vermek, nakit ödemek, kredi kartı kullandırmak, fatura yazdırmak veya masraf fişi hazırlatmak durumunda kalmazsınız. Belirlenen limitler dahilinde yapılan akaryakıt tüketimi ile %100 kontrol sağlarsınız.

Sürücülerin araç kullanma alışkanlıkları hakkında bilgi sahibi olabilir, hız ihlallerini engelleyerek araç ve sürücü üzerindeki denetiminizi artırabilirsiniz.

Zaman yönetimi, çalışan verimliliği gibi konularda planlamalar yaparak maliyetleri kontrol altına alabilirsiniz.

AUTOMATIC PLUS NASIL ÇALIŞIR?

Size verilen kullanıcı kodu ve şifre ile aracınızın konumunu , hangi istasyondan, ne zaman ve ne kadar yakıt alımı yaptığını, çalışma durumunu, hızını, kullanıcı sürüş tarzı ve performansını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda araç bakım, servis ve yağ değişim tarihleri ile sigorta sürelerini de AutoMatic Plus üzerinden görev atama yaparak takip edebilirsiniz.