Logo

Petrol Ofisi'nden

ACTIVE-3 teknolojili yeni yakıtlar

Logo

Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım şirketi Petrol Ofisi, Active-3 teknolojili yeni yakıtları geliştirdi. Kendi bünyesinde bugüne kadar geliştirilen bu ileri teknoloji, hem benzin hem dizel yakıtlarda kullanılmıştır.

Türkiye sınırları içerisindeki en büyük akaryakıt ve madeni yağ teknoloji merkezi POTEM ve uluslararası enerji piyasalarının güçlü tedarikçisi AFTON işbirliği ile geliştirilen Active-3 teknolojili yakıtlar, uluslararası bağımsız laboratuvarlarda test edilmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) tüm test sürecinde bulunmuş ve çıkan sonuçları onaylamıştır.

Logo

Motoru temizler ve korur...

Zaman içerisinde motorda biriken kurumlar enjektörleri tıkar, aracın randımanını düşürür ve yakıt tüketimini arttırır.Active-3 teknolojili yakıtlarımızın içeriğindeki deterjan etkisi sayesinde motorda, enjektörlerde, piston ve subap gibi akşamlarda oluşan tüm kurumlar temizlenir, düzenli kullanımda yeni kurum oluşumu engellenerek motorunuz korunur.

Logo

Tasarruf sağlar

Aracınızın motor ve aksamlarının temizlenmesi ile birlikte aracınızdan beklediğiniz maksimum performansı almış olursunuz. Tam randımanla çalışan motorunuz sayesinde ise yakıt tasarrufu sağlanır. Active-3 teknolojisi V/Max Diesel, V/Max Kurşunsuz 95 Benzin,V/Pro Diesel, yakıtlarımızın tamamında kullanılmaktadır.

Active-3 teknolojisi, formülündeki
akıllı moleküller sayesinde;
Logo
 

Motor aksamını tıkayan
kurumları temizler

Logo
 

İlk depodan itibaren
motoru korur

Logo
 

Yakıt
tasarrufu sağlar

Logo
Tüm benzin ve dizel
araçlarda kullanılabilir

V/Max Kurşunsuz 95, V/Max Diesel ve V/Pro Diesel yakıtlarımız binek, ticari, ağır vasıta, motosiklet olmak üzere tüm araçlar için uygundur.

Logo
Eski veya yeni
teknoloji farketmez

V/Max Diesel, V/Max Kurşunsuz 95 ve V/Pro Diesel yakıtları hem
yeni teknolojili, hem de eski teknolojili araçlarda kullanılabilir.

Akaryakıt
Katkısız yakıtlara göre
test edilmiştir

Active-3 teknolojili yakıtlarımız katkısız yakıtlara göre test edilmiştir. Active-3 teknolojili yakıtlarımızın etkileri araç türü, yaşı, bakım durumu, sürüş şekli ve hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Akaryakıt
Gerçek yol testleri ile
ölçümlenmiştir

Active-3 teknolojili yakıtlarımızın sağladığı tasarruf, faydaları 50.000 kilometreden fazla mesafede yapılan gerçek yol testleri ve Avrupa Sabit Çevrimi ile (European Stationary Cycle, ESC) şasi dinamometre testi ile ölçümlenmiştir.

Farklılaştırılmış Ürünler