ACTIVE-3 TEKNOLOJİLİ V/PRO

  • Temizler
  • Korur
  • Tasarruf Sağlar

V/Pro EuroDiesel

Temizler.

Motoru temizleyerek, kirliliğin sebep olduğu düzensiz yanmayı ortadan kaldırıp, tam ve verimli yanma sağlar.

İlk depodan itibaren korur.

İlk kullanımdan itibaren motor aksamlarında yeni kurum oluşumunu engelleyerek motoru korur. Motorda daha uzun koruma motor gücünü artırır.

%2.6’ya varan tasarruf sağlar.

Tam randımanla çalışan motorunuz sayesinde ise %2.6’ya varan yakıt tasarrufu sağlar.

2 katına kadar aşınmayı önler.

Yağlama özelliğini artırmak için ilave edilen özel bir katkı ile yakıtımız motorda aşınmayı önleyerek 2 kata kadar koruma sağlar.

-20˚C’ye kadar donmaz.

Dizeli oluşturan parafinlerin soğuk nedeniyle kristalleşip çökelmesini ve filtrelerin tıkanmasını önler. İçerdiği özel katkı ile kış aylarında kolay çalışma sağlar ve -20˚C’ye kadar donmaz.

Korozyona karşı tam korur.

Korozyon önleyici ve demulsifier ile; motora zarar verebilecek pas kalıntılarının oluşumu önlenerek korozyona karşı tam koruma sağlanır. Böylelikle uzun ömürlü yakıt sistemi ve motor gücü sağlanır.

Çevre dostudur.

İçerdiği deterjan katığı ile emisyonlarda katkısız dizel ürünlerine kıyasla daha düşük emisyon salınımı ile çevre dostudur.

*Tüm Active-3 teknolojili yakıtlarımız katkısız yakıtlara göre test edilmiştir.

Active-3 teknolojisinin faydaları yakıt tipi, araç türü, yaşı, bakım durumu, sürüş şekli ve hava ve yol şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

V/Max Eurodisel’ in %100’e kadar, V/Max Kurşunsuz benzinin 95 %75’e kadar motoru temizlediği bağımsız kuruluşlarca tespit edilmiştir.

V/Max Kurşunsuz 95 ’in %5.1, V/Max Eurodiesel’in %3.7, V/Pro Eurodiesel’in %2.6 yakıt tasarrufu sağladığı bağımsız kuruluşlarca tespit edilmiştir.